Jesiennej chandrze mówimy stop!

dekoracja ścian

fot. dekoracja ścian

Jesień powoli nas dogania, a opadające liście, wiatr i deszczowa pogoda u niejednego entuzjasty promieni słonecznych są w stanie wskrzesić typową jesienną chandrę. Jest jednak na nią sposób. Wystarczy otoczyć się dodatkami do wnętrz w wyrazistym, jaskrawym kolorze.

Bezinwazyjne przetrwanie końca lata to dla niektórych miłośników ciepła nie lada wyzwanie. Na szczęście niedobór słońca i ciepłych, nasyconych kolorów możemy w prosty sposób zrekompensować sobie w temacie urządzania wnętrz. Sklep internetowy Fototapeta4u.pl w propozycjach na ten sezon stawia na wszystkie odcienie różu, które możemy umieścić w naszych pomieszczeniach zarówno w postaci mebli, dodatków jak i ściennych tapet.

Krzykliwa, wyrazista fuksja w połączeniu z bielą oraz pomarańczowymi, zielonymi i turkusowymi detalami na fototapecie lub czarno-biały motyw z Manhattanem w towarzystwie intensywnych różowych krzeseł to inspiracje adresowane do osób, którym nie są straszne odważne i "krzyczące"projekty.

Niebanalnym pomysłem będzie także urozmaicenie wnętrza różowymi naklejkami, które możemy umieścić praktycznie w każdym pomieszczeniu. Kwiatowe motywy lub oryginalne dekoracje z kategorii fashion, każdego dnia powinny przypominać nam, że niesprzyjająca aura kiedyś się skończy. Z kolei zwolennicy mniej jaskrawych rozwiązań mogą postawić w swoim "m" na coś bardziej pastelowego – róż w stonowanym wydaniu, czyli delikatną odsłonę tej barwy, ozdobioną subtelnym fototapetowym wzorem. A który odcień najbardziej pasuje do twojego charakteru?REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)