Kabina bez brodzika

Łazienka

fot. Łazienka

Radaway, jako firma specjalizująca się w projektowaniu oraz produkcji eleganckich i funkcjonalnych kabin prysznicowych, nieustannie śledzi najnowsze trendy w aranżacji pomieszczeń łazienkowych. Nie tylko je obserwuje, ale również czerpie z nich inspirację, by wciąż proponować wymagającym Klientom ciekawe, piękne i praktyczne rozwiązania.

Zobacz również: Piękno jesiennych barw

Coraz częściej kabina prysznicowa montowana jest bezpośrednio na podłodze z pominięciem tradycyjnego brodzika. Rozwiązanie takie często stosuje się w publicznych pomieszczeniach sanitarnych, w obiektach hotelowych, szpitalnych, sportowych oraz w łazienkach, z których korzystają ludzie starsi i niepełnosprawni. Cieszy się również rosnącą popularnością wśród inwestorów indywidualnych. Wielu z nas – widząc takie rozwiązanie – zastanawia się nad jego szczelnością.

Dlatego poszerzając swoją ofertę o nowoczesne i funkcjonalne płyty prysznicowe firma Radaway szczególną uwagę przywiązuje się do do zapewnienia stuprocentowej szczelności proponowanych rozwiązań. Płyty prysznicowe posiadają wbudowany odpływ liniowy lub kratkę ściekową wyposażone w syfon o odpowiedniej przepustowości zużytej wody. Bryła płyt prysznicowych jest specjalnie wyprofilowana – delikatny spadek w stronę odpływu ułatwia prawidłowe ułożenie płytek zapewniając spływ wody w odpowiednim kierunku. Dzięki temu unikamy rozlewania się wody po całej podłodze łazienki, co często zdarza w przypadku nieprawidłowego wykonania spadku posadzki w strefie prysznicowej metodą tradycyjną.

Powierzchnia płyt prysznicowych pokryta jest wysokiej jakości matą izolacyjną, która zapewnia jej szczelność. Naddatek maty ponad wymiar płyty pozwala na ułożenie jej na ścianie oraz podłodze poza strefą prysznicową gwarantując stuprocentową hydroizolację.

Dodatkowym atutem proponowanego systemu jest szybki i prosty sposób montażu. W szerokiej palecie produktów znajdują się płyty półokrągłe, prostokątne i kwadratowe, z kratką odpływową bądź odpływem liniowym. W przypadku płyt prostokątnych z odpływem liniowym dostępne są wersje z odpływem umiejscowionym wzdłuż krótkiego lub długiego boku płyty. Do wyboru Państwa przygotowaliśmy pięć wzorów rusztów oraz dwa rodzaje rynien dostosowanych do różnej grubości płytek.

Jeśli jednak żadne ze standardowych rozwiązań nie spełni Państwa oczekiwań, Radaway proponuje wykonanie płyty dostosowanej do indywidualnych potrzeb.

REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)