Ponad 170 projektów domów w jednym katalogu

Planujesz budowę domu i stoisz przed wyborem właściwego projektu? Chcesz postawić na energooszczędność, ale nie wiesz, jakimi kryteriami się kierować? Odpowiedzi na te i inne pytania czekają w najnowszym katalogu Pracowni Projektowej ARCHIPELAG. Na ponad 300 stronach znajdziesz autorskie projekty domów oraz porady od architektów.

Wybierz swój projekt domu

Najnowszy katalog Najpiękniejsze Projekty Domów ARCHIPELAG prezentuje ponad 170 gotowych projektów domów – małych, dużych, piętrowych i parterowych, z poddaszem użytkowym lub poddaszem do adaptacji. Bez względu na to, czy przyszli mieszkańcy szukają niewielkiej, nowoczesnej parterówki, czy rezydencji w klasycznym stylu, z pewnością trafią na koncepcję domu, który zagwarantuje im codzienną wygodę w funkcjonalnej przestrzeni. Każdy z projektów wyróżnia się eleganckim designem i przytulnym wnętrzem.

Archipelag katalog

fot. Archipelag katalog

Domy tanie w utrzymaniu

Co jeszcze łączy projekty zaprezentowane w katalogu? Przede wszystkim energooszczędność, która jest tematem przewodnim aktualnego wydania. Każdy z przedstawionych propozycji projektów domów uwzględnia parametry zapewniające ekonomiczną eksploatację. Osoby szczególnie ceniące ekologię oraz niskie koszty utrzymania powinny jednak w pierwszej kolejności zapoznać się z kolekcją ENERGO PLUS (m.in. z nowoczesnym domem EX 20 G2). W tym przypadku architekci z Pracowni Projektowej ARCHIPELAG przewidzieli szereg dodatkowych rozwiązań energooszczędnych, aby maksymalnie ograniczyć straty energii.

Dowiedz się więcej o budowie domu

Choć w najnowszym katalogu znajdują się przede wszystkim projekty domów, nie brakuje w nim również informacji, które mogą okazać się przydatne podczas planowania budowy. Już na pierwszych stronach wydania poznasz trendy na 2018 rok, zmiany w przepisach prawnych lub wskazówki dotyczące przygotowania odpowiedniej dokumentacji.

Katalog „Najpiękniejsze Projekty Domów ARCHIPELAG” jest dostępny w salonach Empik, Relay, InMedio, Kolporter oraz Ruch. Zachęcamy do lektury!

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)