Kawa z mlekiem w sypialni

łóżko

fot. łóżko

Plamy kawy na pościeli nie są pożądane, ale pościel w kolorach kawowych, jak najbardziej! Nowe komplety w modnych beżach i brązach, w szczególny sposób dopasują się do wnętrz zamieszkiwanych przez prawdziwych kawoszy.

Na rozbudzenie mocne espresso…
Wielbicielom „małej czarnej” na pewno przypadnie do gustu elegancka pościel z perkalu. Kombinacja kolorystyczna przywodzi na myśl zapach świeżo parzonej kawy z dodatkiem wykwintnego amaretto i migdałów. Haftowana kompozycja kwiatowa nadaje unikalnego charakteru i wypełnia każde wnętrze niepowtarzalnym klimatem. Idealnie do tego zestawu będzie pasowało ekskluzywne, satynowe prześcieradło z gumką. Kolor mocnego espresso i ekskluzywny materiał sprawiają, że będzie to duet idealny.

Senne marzenia przy cafe latte macchiato…

Zobacz również: Wielkanocne dekoracje domu
sypialnia

fot. sypialnia

Tym, którzy nie potrzebują o poranku mocnego pobudzenia i mogą sobie pozwolić na dłuższą drzemkę, firma Calvado poleca pościel z satyny w odcieniu mlecznej kawy – waniliową w środku i przyprószoną gorzkim kakao na zewnątrz. Jest nie tylko miła w dotyku, ale i w odbiorze – ociepli nawet najchłodniejsze pomieszczenia. Żaden entuzjasta napojów kawowych nie wyobraża sobie cafe latte macchiato bez mlecznej pianki. Dlatego nie zapomnij, by kawową pościel udekorować luksusową, śmietankową narzutą. Utrzymana w eleganckiej, jasnobeżowej tonacji będzie perfekcyjnym zwieńczeniem kompletu, tworząc istną poezję smaku – wyczucia smaku.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)