Klasyczna elegancja sypialni

meble do sypialni

fot. meble do sypialni

Symetryczne kształty, rzeźbione motywy florystyczne i miękkie łuki profili to kwintesencja sypialni Lima. Nowoczesna kolekcja, ale zaprojektowana w duchu klasycznej elegancji, obiecuje nam chwile przyjemnego odprężenia i obietnic swoich dotrzymuje.

Przeczytaj również: Ekonomiczny dom z pomysłem

Design z gruntu nowoczesny, świadomie nawiązuje do tradycyjnych wzorców sprawiając, że poszczególne bryły kolekcji Lima wyróżniają się wdziękiem charakterystycznym dla mebli stylowych. Unikalne, rzeźbione motywy kwiatowe to znak rozpoznawczy sypialni marki Klose. Zostały one wykonane innowacyjną techniką zdobienia, przyciągają wzrok i sprawiają, że komoda oraz stoliki nocne, na przekór surowemu minimalizmowi, odznaczają się pełną inwencji dekoracyjnością.

meble do sypialni

fot. meble do sypialni

Krawędzie mebli łagodnieją w miękkich profilach, a subtelnie frezowane, delikatne nóżki nadają bryłom delikatności i lekkości. Poszczególne elementy kolekcji doskonale łączą się w kameralną, niezwykle przytulną całość.

Przyjemne chwile odprężenia obiecuje nam wygodne łóżko z wysokim tapicerowanym zagłówkiem. Wezgłowie lekko odchylone do tyłu, subtelnie zaprasza by się o nie oprzeć i zapomnieć o sprawach dnia codziennego w towarzystwie dobrej lektury lub filmu. Łóżko z łatwością pomieści także najmłodszych domowników, gdy przyjdzie czas na wieczorną bajkę.

W toaletce odnajdziemy idee modernizmu. Forma okrojona do niezbędnych elementów jest wyjątkowo praktyczna. Duże lustro, blat może posłużyć nam jako podręczny stolik i ukryta pod nim szufladka na niezbędne drobiazgi dopełniają szeregu zalet użytkowych. Niewielkie rozmiary sprawiają, że nawet w małej sypialni znajdzie się miejsce na ten kobiecy mebel.

Nie w każdym mieszkaniu czy domu jest miejsce na osobną garderobę – dlatego ważnym elementem sypialni Lima są szafy ubraniowe. Funkcjonalne i pojemne, ale także doskonale komponujące się z pozostałymi elementami z tej linii.

Kolekcja Lima ułatwi urządzanie wyjątkowej sypialni z klimatem, a przy tym wygodnej. Meble wykonane z naturalnych surowców budzą zaufanie elegancją formy i perfekcją wykonania. Użycie szlachetnych materiałów – litego drewna i naturalnej okleiny orzechowej przekłada się na niezawodne, wieloletnie ich użytkowanie. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)