Klasycznie biała farba emulsyjna do wnętrz

sypialnia

fot. sypialnia

Białe ściany to klasyczne rozwiązanie dekoracyjne. Marka Cieszynka oferuje ekologiczną farbę z nową, ulepszoną recepturą i opakowaniem z recyklingu – Cieszynka Klasyczna. Nada ona wnętrzu kolor ciepłej bieli i pozwoli na bardzo łatwą aplikację dzięki Formule łatwego malowania.

Wybierając biel decydujemy się na rozwiązanie, które dobrze komponuje się z różnymi aranżacjami pomieszczeń i innymi kolorami. Ściany w tym kolorze, szczególnie w ciepłych odcieniach białego, sprawiają, że wnętrze staje się przestronne i dodają mu minimalistycznej prostoty.

Cieszynka Klasyczna to biała farba emulsyjna przeznaczona do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Ta akrylowa, matowa farba jest dedykowana szczególnie osobom, które chcą samodzielnie pomalować ściany. To łatwe i ekonomiczne rozwiązanie, przeznaczone jest specjalnie dla nich.

Formuła łatwego malowania
W Cieszynce Klasycznej wykorzystana została nowoczesna Formuła łatwego malowania – podczas aplikacji farba ma kolor jasno kremowy, dzięki czemu dobrze widać, gdzie została już nałożona. Od teraz żadne miejsce nie zostanie pominięte albo pomalowane kilka razy! Natomiast zaraz po wyschnięciu, powierzchnie nabierają końcowej barwy – ciepłej bieli. Dzięki Cieszynce Klasycznej unikniemy nierówności oraz łatwo i dokładnie pomalujemy nawet dużą powierzchnię. System sprawdza się szczególnie przy nakładaniu drugiej warstwy farby.

– Zalecane jest nałożenie dwóch warstw Cieszynki Klasycznej. Farba szybko schnie, więc drugie malowanie możemy wykonać już po ok. 2 godzinach. Aplikację wykonujemy za pomocą pędzla, wałka lub poprzez natrysk. Farbą Cieszynka Klasyczna pomalujemy szybko i równo każdą powierzchnię i to bez pomocy fachowców, a zaraz po jej wyschnięciu, czyli ok. 2 – 4 godzinach, pomieszczenie będzie nadawać się do użytku – mówi Ryszard Plantos z Akademii Technik Malarskich.

Farba przyjazna środowisku

farby emulsyjne

fot. farby emulsyjne

Cieszynka Klasyczna to produkt nowoczesny –jego producent zadbał także o bardzo ważny aspekt ekologiczny – farba spełnia europejską normę jakościową VOC 2010 (o zawartości lotnych związków organicznych). Ponadto opakowanie farby pochodzi z recyklingu, dzięki czemu nie tylko farba, ale również opakowanie jest przyjazne środowisku, gdyż powstało z wcześniej wykorzystywanego materiału.

To wyjątkowa farba, która łączy w sobie bardzo łatwą aplikację, trwałość oraz atrakcyjną cenę, a Formuła łatwego malowania zwiększa także jej wydajność (nawet do 9 m²/L). Cieszynka Klasyczna zaoszczędzi nasz czas i pieniądze!

Powłoka farby Cieszynka Klasyczna jest bardzo trwała – zachowuje wysoką odporność na działanie światła i nie zmienia swojego wyglądu, a także pozwala ścianom „oddychać”. Połączenie wszystkich cech produktu z jego bardzo atrakcyjną ceną sprawia, że Cieszynka Klasyczna to idealny i opłacalny sposób na odnowienie białych ścian.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)