Klasyczny wzór paneli Dąb Castle sygnuje Eva Minge

panele laminowane slider

fot. panele laminowane slider

Dąb Castle to jeden ze wzorów nowej kolekcji paneli laminowanych Classen by Eva Minge. Ich specyficzna struktura matowa sprawia, że precyzyjnie ułożone panele wyglądają, jak prawdziwa olejowana podłoga. Dzięki temu świetnie pasują do niemal każdego pomieszczenia.

Przeczytaj: Dekoracje ścian

O niesamowitych efektach, jakie można uzyskać dzięki prostym rozwiązaniom wiedzą już od dawna architekci, styliści i projektanci. Potwierdza to również swoją najnowszą kolekcją Eva Minge, która zdecydowała się sygnować swoim nazwiskiem wybrane panele marki Classen. Znalazł się wśród nich wzór Dąb Castle z niezwykłej kolekcji Premium.

Klasyczne wzory podłóg nigdy nie wychodzą z mody, przede wszystkim dlatego, że pasują do każdego typu aranżacji. Nieważne, czy będzie to pomalowany na ciemno pokój zbuntowanego nastolatka, dziecięcy kącik pełen kolorowych dodatków, czy przestronny salon z białymi meblami – wyjątkowe panele Dąb Castle z kolekcji Premium marki Classen idealnie wkomponują się w każde z tych wnętrz. Nieocenionych wartości estetycznych dodaje im również zastosowanie tzw. V-fugi oraz matowej struktury dzięki którym precyzyjnie ułożone panele do złudzenia przypominają prawdziwą drewnianą podłogę. Efekt ten doda pomieszczeniom niebanalnego charakteru.

panele podłogowe

fot. panele podłogowe

Dąb Castle marki Classen to jednak nie tylko piękne i stylowe panele. To także najnowsze rozwiązania technologiczne. Zastosowany w całej kolekcji prosty i szybki bezklejowy system montażu Megaloc gwarantuje wysoki stopień stabilności podłogi oraz umożliwia jej demontaż w każdej chwili. A wysoka klasa ścieralności i użyteczności sprawiają, że panele świetnie sprawdzą się nie tylko w domu, ale również w biurze.

W kolekcji Premium poza dekorem Dąb Castle znajdują się: Dąb Century, Dąb Perigord, Fresco oraz Klon Kontor, Dąb Pirenejski Jasny, Dąb Pirenejski Palony, Dąb Pirenejski Ciemny, Dąb Montana, Dąb Dartford Ciemny, Pekan Durango, Dąb Cardiff. Pierwsze cztery wzory znalazły się w nowej, wyjątkowej kolekcji Classen by Eva Minge.

Grubość: 8 mm
Powierzchnia: struktura matowa
Klasa ścieralności: AC4
Klasa użyteczności: 32
Gwarancja: 15 lat w pomieszczeniach mieszkalnych, 3 lata w pomieszczeniach użyteczności publicznej
System montażu: Megaloc

Sending
Ocena artykułu
3 (1 głos)