Klucze do mieszkań osiedla River House

osiedla

fot. osiedla

Zgodnie z ustalonym terminem realizacji osiedla River House, spółka Mermaid Properties sfinalizowała jego budowę. Do użytku został oddany kompleks mieszkaniowy na warszawskim Mokotowie przy ulicy Bluszczańskiej.

Osiedle River House to trzy kameralne czterokondygnacyjne budynki, składające się z 94 mieszkań o metrażu od 41 do 120 m.kw.

Deweloper zadbał, by wykończenie zarówno wnętrz, jak i elewacji budynków było wykonane z produktów najwyższej jakości. Kompleks River House pokryto z zewnątrz tynkiem silikonowym oraz piaskowcem, stolarka okienna została wykonana z drewna, natomiast balustrady balkonów ze szkła i konstrukcji ze stali nierdzewnej. W trosce o bezpieczeństwo, Mermaid Properties zapewnił rolety antywłamaniowe w oknach mieszkań na parterze, recepcję i ochronę wraz z monitoringiem. We wszystkich budynkach zainstalowano centralny system uzdatniania wody, dzięki któremu woda pozbawiona będzie kamienia osadzającego się na kranach i armaturze łazienkowej.

Projekt River House jest zlokalizowany w pobliżu terenów wiślanych. Sąsiedztwo Parku Łazienki Królewskie, Agrykoli oraz Kopca Powstania Warszawskiego zapewnia bliskość zieleni. Nie brakuje jej także wewnątrz osiedla. Na dachach wszystkich budynków znajdą się ogrody, które mogą być wykupione przez mieszkańców, niezależnie od lokalizacji mieszkania. Nie zapomniano również o placu zabaw dla dzieci oraz parkingach podziemnych.
Cena m.kw. w River House waha się od 8200 do 9400 zł. Klienci przy zakupie dostają do wyboru dwie możliwości – mieszkanie z wykończeniem lub bez. Katalog wykończeń zawiera trzy pakiety: brązowy, srebrny oraz złoty. Istnieje również możliwość wykończenia mieszkania przez dewelopera wg własnego projektu.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)