Kolorowe dodatki do łazienki

akcesoria łazienkowe

fot. akcesoria łazienkowe

Kolory doskonale potrafią poprawić nastrój, szczególnie gdy za oknem szaro,buro i ponuro. Właśnie dlatego warto się nimi otaczać zawsze i wszędzie, a już na pewno w łazience – miejscu, w którym wbrew pozorom spędzamy niewiarygodnie dużo czasu.

Nie trzeba zmieniać kafelków czy przemalowywać ścian. Wystarczy zakupić designerskie dodatki, nasycone intensywną czerwienią, pomarańczą, żółcią, różem, zielenią czy turkusem. Tego typu akcesoria łazienkowe nie tylko rozświetlą pomieszczenie, ale także znacząco poprawią humor. Bo jak nie uśmiechnąć się na widok mydelniczki w kształcie ryby czy korka do umywalki w postaci „ludzik” w pozie przypominającej wołanie o pomoc?

akcesoria łazienkowe

Zobacz również: Podłogi mocne jak dąb

fot. akcesoria łazienkowe

W sklepie internetowym Calvado.pl można znaleźć wiele zabawnych, kolorowych dodatków, które rozweselą łazienkę. Wśród nich oryginalne papierowe pudełko na chusteczki w kształcie bryły domu, i to w kilku wersjach kolorystycznych. Chusteczki wyciągane przez komin tworzą wrażenie wydobywającego się z niego dymu. Uwagę także przykuwają mydelniczka z napisem SOAP, neonowe kosze na śmieci czy skąpane w czerwieni, różu i pomarańczy ręczniki. Te i inne kolorowe dodatki sprawią, że dobry humor w jesienne dni będzie gwarantowany. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)