Kolorowe dodatki w pokoju nastolatka

pufy

fot. pufy

Wystarczy kilka drobiazgów, aby zmienić i rozświetlić pokój dziecka. Jednak zanim cokolwiek wstawimy, zastanówmy się, czy będzie to współgrało z charakterem i temperamentem zamieszkującego w nim nastolatka. Dobierając dodatki pamiętajmy, żeby były one nie tylko piękne, ale także funkcjonalne i wygodne. W myśl tej zasady New Mono Design przygotowało swoje pufy, których zadaniem jest dopełnić i zharmonizować wybrane wnętrza.

Aranżacja pokoju młodzieżowego jest niezwykle trudnym zadaniem, ponieważ wnętrze to musi spełniać kilka funkcji równocześnie – to miejsce nauki, zabawy oraz odpoczynku. Nie wolno zapomnieć także o pasjach, które w okresie nastoletnim pojawiają się i pochłaniają nasze dzieci do reszty. Dlatego urządzając pokój młodzieżowy, warto zadbać o to, aby był nie tylko stylowy, nowoczesny i funkcjonalny, ale także żeby współgrał z temperamentem, osobowością i zainteresowaniami nastolatka – akcentując jego indywidualizm oraz potrzebę niezależności.

Siedziska należą do kolekcji dodatków od New Mono Design, wchodzą w skład przede wszystkim linii NMD Eko, ale także NMD Basic. Zostały wykonane z wysokiej jakości pięknych tkanin, w większości ekologicznych. Jest to dość oryginalne rozwiązanie, lecz idealnie wpisuje się w filozofię połączenia ekologii z designem. Przedmioty pokryte wełną są wyjątkowo ciepłe i miłe w dotyku, zatem idealnie sprawdzają się we wnętrzach młodzieżowych.

Pufy dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, każdorazowo dobieranych przez projektantkę New Mono Design – w zależności od potrzeb i kolorystki danego wnętrza. Ponadto wierzchnie pokrycie dostępne jest w dwóch wariantach – zdejmowanym (na zamek) oraz niezdejmowanym. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)