Kolorowe i wzorzyste meble i dodatki

Wbrew jesiennej melancholii, nudzie i schematom jest optymistycznie, kolorowo, wzorzyście i oryginalnie. Cały czas zachwycamy się barwnym patchworkiem, kwietnymi wzorami, żywymi i nowatorskimi połączeniami kolorów oraz niebanalnym designem. Meble i dodatki, którym bez przesady możemy nadać miano „eye candy”, a gdy dodać do tego rajską wygodę i najwyższą jakość, otrzymujemy ideał w iście designerskim stylu. Kare design po raz kolejny nas pozytywnie zaskoczył!

meble do salonu

fot. meble do salonu

Fotele i krzesła, czyli eksplozja wzorów i kolorów
Czarujący obrotowy fotel Lounge Flower Surprise zachęca do relaksującego bujania lub szalonych obrotów wokół własnej osi. Doskonale sprawdzi się także do kilkunastominutowych drzemek, a sny o pięknych, ukwieconych łąkach będą gwarantowane. Dodatkowo, będzie stanowił centralny punkt każdego wnętrza – nie sposób go nie zauważyć.

Krzesło Elegant Patchwork natomiast to dystyngowana interpretacja patchworku – prawdziwy tron dla miłośników niestandardowych połączeń. Fotel Shakedelic Curve sprawia, że z wrażenia niejedna osoba zaniemówi – to dopiero siedzisko! Zachwyca fantazyjnym kształtem i onieśmiela barwami. Długo by szukać podobnie oryginalnego i szalonego mebla.

dekoracje

fot. dekoracje

Rogato
Zdecydowanie popieramy sztuczne odpowiedniki dekoracyjnego poroża, a takie przewrotne i zabawne interpretacje eksponowania myśliwskich trofeów wprost uwielbiamy.

Nowoczesna elegancja aluminium
Surowo, nieco chłodno, ale jakże dostojnie. Błyszcząca gładkość aluminium daje efekt prawdziwie spektakularnej i nowoczesnej elegancji. Nasze propozycje charakteryzuje dodatkowo element rockowej zadziorności oraz design noga stolika Tear Drops Soho „mówi” sama za siebie!

Przeczytaj: Kolumny nastroju
meble do salonu

fot. meble do salonu

Niepowtarzalne konsole, stoły i biurka
Efektowne połączenie stylistyki industrialnej i vintage w postaci konsoli Table Workshop, zachwycający i niepowtarzalny złoty blat stołu Blaze of Glory, retro-piękno biurka Solution – nie jesteśmy w stanie orzec, który z tych mebli jest numerem jeden.

meble do salonu

fot. meble do salonu

Klasyka w brązach
Nie zabrakło nieco klasycznej elegancji, między innymi w angielskim wydaniu. Intensywne pikowania, przytulne ciepło brązów, sprawdzony komfort, czyli coś dla koneserów tradycyjnych rozwiązań i miłośników ponadczasowego szyku.

meble do salonu

fot. meble do salonu

Barokowo i niestandardowo, czyli z lustrzanych nowości
Barokowa ozdobność bez granic w nowoczesnym wydaniu – żaden miłośnik przepychu się nie oprze. Wśród lustrzanych nowości znalazła się także taka, która udowadnia, że ramą lustra może być niemal wszystko, także opona. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)