Kolorowe lekarstwo na jesienne smutki

komoda

fot. komoda

Sposobem na jesienne szarości i wszechobecną melancholię z pewnością jest solidna dawka najbardziej optymistycznych kolorów. Róż w jego najpiękniejszych odcieniach, kwiatowe wzory i czarujące połączenia kształtów i barw. Nowości Kare design z serii Bazar zapewniają każdemu znaczny wzrost endorfin. Nie sposób im się oprzeć – przyciągają wzrok jak wystawa cukierni z ręcznie wykonywanymi słodyczami, zachwycają wzornictwem, a ich oryginalna i szalona estetyka nie pozwala o sobie zapomnieć.

Seria Bazar od Kare Design jest połączeniem klasycznej formy z oryginalnym, inspirowanym techniką patchworku obiciem. Prawdziwą wisienką na torcie stanowią w przypadku tej kolekcji czarującej, charakterystyczne połączenia kolorów i wzorów: fuksji, różu, pomarańczowego, pepitki, czarno-białej kratki i kwietnych motywów. Jest to seria stworzona z myślą o miłośnikach eklektycznych, barwnych wnętrz, idealna dla niebojących się oryginalnych i niestandardowych połączeń indywidualistów. Jej pojedyncze elementy będą stanowiły także ciekawy kontrapunkt we wnętrzach monochromatycznych czy tych bardziej tradycyjnych. Doskonale odnajdą się także w dziecięcym pokoju – małe księżniczki z pewnością docenia urok wszechobecnego tutaj różu.

meble do salonu

fot. meble do salonu

By pozostać w patchworkowo-kolorowych klimatach i dopełnić cudownie optymistycznego nastroju, który zapewniły nam meble z serii Bazar, prezentujemy kolejną nowość z rozchwytywanej kolekcji Patchwork.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)