Kolory roku 2014 na fototapetach

fototapety

fot. fototapety

PANTONE® to system identyfikacji kolorów, który niejednokrotnie wyznacza trendy ukazujące się na rynku wnętrzarskim. Początek roku 2014 to z kolei czas, w którym tendencje proponowane przez designerów z Pantone inc. zaczynają zakorzeniać się w aranżacyjnych propozycjach wielu firm z branży home decor. Sklep internetowy BIG TRIX także podążył tropem kolorów roku PANTONE®, tworząc aranżacje z fototapetami inspirowanymi odcieniami, które będą modne w najbliższych 12 miesiącach.

W palecie barw proponowanych przez PANTONE® w 2014 roku znalazły się kolory Paloma, Freesia, Celosia Orange, Cayenne, Sand, Hemlock, Dazzing Blue, Placid Blue oraz Violet Tulip, nad którymi pierwsze skrzypce gra odcień Radiant Orchid – absolutny must have wśród zestawień kolorystycznych tego roku. Nie oznacza to jednak, że musimy zapominać o 9 pozostałych odcieniach.

fototapety

Przeczytaj również: Sypialnia w bieli

fot. fototapety

fototapety

fot. fototapety

Wszystkie 10 fototapet, których kolorami zainspirowali się graficy z BIG TRIX, to produkty pełne energii, optymizmu i niekończącej się przygody z feerią kolorów. Bez wątpienia warto wybrać coś dla siebie spośród tych propozycji podczas planowania remontu. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)