Kolumny nastroju

świecznik

fot. świecznik

Niezwykłe stany i emocje trzeba budować na bardzo mocnym fundamencie. Na przykład – stalowym. Ważne jest, by dobre nastroje i przyjacielskie, pełne zrozumienia kontakty z najbliższymi wspierały się na niewzruszonych w posadach kolumnach. Wtedy życie nabierze prawdziwego znaczenia.

Niczym starożytne świątynie skupiające w sobie przesycone dobrem tajemne moce, niemiecka marka Blomus, mistrz form stalowych i doskonale prostych, rozsiewa wokół siebie niezwykle pozytywną energię. Subtelny wdzięk i nietuzinkowe, domowe piękno zaklęto w czterech prostych, różnej wielkości kolumnach oddziałującego na zmysły świecznika Edo.
Blomus, prezentując Edo, zachwyca pomysłowością funkcjonalnością. Cztery sześcienne bryły odrębnych świeczników umieszczone są na stalowej, ładnie profilowanej podstawce. Gdy włożyć w misternie formowane wgłębienia postumentów świece tealight, zyska się efekt jak ze starożytnej świątyni rodem. Ognie ofiarne dla bóstw powodzenia i szczęścia będą odbijały się uroczo od różnej wysokości stalowych kolumienek świecznika Edo, stwarzając wrażenie blasku pełnego życia.

Z drugiej strony poszczególne świeczniki Edo można rozstawić w różnych miejscach salonu, pokoju, czy sypialni, by światło kładło się zmysłowymi, głębokimi cieniami na ścianach, tworząc zjawiskowe aranżacje.
Niemiecka marka Blomus kocha formy geometyczne, proste i ascetyczne. Sześciany świecznika doskonale współgrają z owalem świec tealight, które, wieńcząc stalowe bryły, nadają im subtelności i lekkości.
Stal ma to do siebie, że można rozbić jej powagę dowolnym kolorem świecy. Można umieścić w Edo tealigh w kolorze swoich namiętności i nastroju. Każda świeca będzie się zjawiskowo prezentować na czterech postumentach o różnej wielkości – wysokość 5, 9, 12 i 15 centymetrów.
Jak na markę Blomus przystało, świecznik Edo (link) stworzony został z bardzo wysokiej jakości materiału, satynowanej stali szlachetnej, dzięki czemu całość konstrukcji, choć potężna i masywna, sprawia wrażenie delikatno-aksamitnej. Dlatego świecznik Edo, jak każde zjawiskowe odkrycie Blomusa, może by prezentem tworzącym kolumnowe nastroje.

Zobacz również: Malujemy stare meble

Oddający się przyjemności podziwiania masywnych i prostych form świecznika Edo marki Blomus sklep www.smakprostoty.pl buduje niepowtarzalny, świetlisty nastrój.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)