Kominki elektryczne podwieszane

salon

fot. salon

Łagodny blask płomienia oraz cienie tańczące na ścianie niczym torreador podczas corridy, sprzyjają pogrążaniu się w marzeniach – szczególnie podczas długich, jesienno-zimowych wieczorów.

Kominki wprowadzają do naszego domu ciepło i harmonię, płynącą niczym muzyka z delikatnego blasku ognia. Tworząc modele Bizet oraz Bizet Light, projektanci marki Optiflame, oddali subtelne piękno połączone z ognistą pasją, zamykając te cechy w nowoczesnej formie.

Prostota i minimalizm
Bizet oraz Bizet Light marki Optiflame to kominki elektryczne przeznaczone do montażu ściennego. Ich elegancka, prosta linia sprawia, że doskonale będą pasować do każdego pomieszczenia, łagodząc swoim blaskiem surowość nowoczesnych wnętrz, bądź dodając nutkę współczesności mieszkaniom urządzonym w klasycznym stylu. Model Bizet został wyposażony w dwustronną, wymienną ramę w kolorze czerni i bieli, która zestawiona została z ramką czołową w kolorze satynowanego srebra. Z kolei w kominku Bizet Light dwustronna rama nawiązuje barwą do piękna naturalnego drewna – orzecha i dębu. Dodatkowo jej urok podkreśla podświetlenie diodami LED. Dzięki realistycznemu efektowi płomienia z paleniskiem imitującym płonące polana, oba kominki pozwolą cieszyć się iluzją ognia, a wbudowany termowentylator o mocy 2 kW (z możliwością sterowania za pomocą termostatu lub przełącznika mocy grzewczej) zapewni nam przyjemne ciepło bijące od kominka. Co więcej, efekt płomienia jest całkowicie niezależny od funkcji grzania, przez co nawet w upalne, letnie noce nie musimy rezygnować z pięknej poświaty jaką daje ogień.

Urok płomienia w dowolnym miejscu

salon

fot. salon

W przeciwieństwie do tradycyjnych kominków, modele Bizet oraz Bizet Light można zamontować w dowolnym pomieszczeniu, bez względu na to, czy jest to dom, czy mieszkanie. Brak konieczności dostosowywania instalacji sprawia, że decydując się na kominek elektryczny marki Optiflame nie nadwyrężymy mocno domowego budżetu, a także unikniemy narażania siebie i domowników na uciążliwe remonty. Dodatkową zaletą kominków elektrycznych jest także niezrównany komfort użytkowania – wyjątkową atmosferą możemy się bowiem cieszyć bez konieczności noszenia drewna, nieprzyjemnego zapachu dymu czy uciążliwego czyszczenia sadzy. Wszystko co musimy zrobić to wcisnąć przycisk na pilocie, a cały pokój zostanie otulony aksamitnym ciepłem i blaskiem płynącym z paleniska.Kominki Bizet i Bizet Light dadzą nam możliwość, by choć na chwilę zapomnieć o panującej za oknami słocie, przenosząc nas prosto do słonecznej i rozbrzmiewającej flamenco Andaluzji.

Kominek elektryczny Bizet Light
Efekt płonących polan Optiflame
Typ: ścienny
Kolor obudowy/ramy: orzech i dąb
Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 620x750x150 mm
Moc grzewcza: 2 kW
Pobór energii przez efekt optyczny: 130 W

Kominek elektryczny Bizet
Efekt płonących polan Optiflame
Typ: ścienny
Kolor obudowy/ramy: biały i czarny
Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 620x750x150 mm
Moc grzewcza: 2 kW
Pobór energii przez efekt optyczny: 130 W

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)