Kominki w nowoczesnym mieszkaniu

Kominek oprócz funkcji grzewczej ma jeszcze inne zalety. Dzięki niemu, nawet w najbardziej deszczowy lub mroźny wieczór, wnętrze jest przytulne i ciepłe, a atmosfera sprzyja efektywnemu wypoczynkowi po dniu wypełnionym obowiązkami i pracą.

Tradycyjne kominki i piece kaflowe przestały kojarzyć się wyłącznie z klasycyzującymi aranżacjami. Nowoczesny wygląd urządzeń kominkowych pozwala na zastosowanie ich nawet w ultranowoczesnych wnętrzach.

salon

fot. salon

Kominki z płaszczem wodnym w domach jednorodzinnych cieszą się dużą popularnością, przede wszystkim ze względu na rosnące ceny gazu i energii elektrycznej. Jednak na rynku dostępna jest także szeroka gama produktów kominkowych skierowanych do właścicieli mieszkań, którzy ze względów technicznych nie mogą sobie pozwolić na budowę kominka w tradycyjnej technologii. Mowa tu o biokominkach i kominkach elektrycznych, które produkowane są w najróżniejszych rozmiarach, formach i stylizacjach, dzięki czemu z łatwością można je dopasować do każdego wnętrza.

Nowoczesne kominki elektryczne i ekologiczne biokominki mogą naśladować tradycyjne kominki, stać w dowolnym miejscu w pomieszczeniu, wisieć na ścianie, a w wersji miniaturowej być unikalną dekoracją stołu w salonie lub na tarasie.

Ekskluzywne biokominki Brasa

fot. Ekskluzywne biokominki Brasa

Ekskluzywne biokominki Brasa

fot. Ekskluzywne biokominki Brasa

Wielbiciele roztańczonego płomienia i towarzyszącego mu przyjemnego ciepła mają w czym przebierać. Wystarczy wybrać miejsce, w którym ma stanąć urządzenie oraz jego rozmiar. Później pozostaje już tylko wybrać, kupić i cieszyć się przyjemną atmosferą nawet wtedy, gdy pogodowa aura za oknem nie sprzyja dobremu nastrojowi.

biokominki

fot. biokominki

biokominek

fot. biokominek

biokominek

fot. biokominek

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)