Komplet naczyń do jadalni

Życie w pośpiechu, fast food, kawa w termicznym kubku. To wszystko stanowi naszą codzienność. Jednak od czasu do czasu, warto postawić na przygotowanie posiłku w odpowiedniej oprawie. Podstawą jest oczywiście danie, ale równie ważne wydaje się to, na czym ją podamy.

Sklep Myin.pl w swojej ofercie posiada wiele rodzajów zastaw stołowych. W zależności od gustu, klimatu w jakim mamy urządzoną jadalnię lub kuchnię. Dla świadomych amatorów designu – wszelkie wzory i kolory, jak również specjalne zestawy dedykowane dzieciom.

Black&White
W nowościach sklepu Myin.pl znajdziemy produkty marki Menu. Kolekcja Black Contour to talerze, misy, pojemniki kuchenne, jak i zestawy do jajek. Te ostatnie wykonane są według projektu Pernille Vea, a dekorowane wzorem Vernera Pantone’a. Ciekawym rozwiązaniem są silikonowe kapturki, które nałożone na jajko chronią je przed utratą ciepła lub mogą służyć jako pojemniczki na skorupki.

naczynia

fot. naczynia

Interesujące formy i proste wzornictwo to wizytówka skandynawskiego designu. Kolekcja zachowana jest w tonacji black&white i posiada niezwykle funkcjonalne rozwiązania. Jednym z nich są pojemniki kuchenne, które można wielokrotnie podpisywać, w zależności od zawartości w nich przechowywanej. Black Contour na pewno przypadnie do gustu osobom lubiącym prosty, nieprzekombinowany styl z ciekawą formą.

Folk
Biel i czerń sprawdza się w wielu pomieszczeniach. Jednak gdy Twój dom to klimatyczna wiejska chata lub po prostu preferujesz rustykalny, romatyczny styl we wnętrzach, to zestaw Kurbits marki Rörstrand będzie dla ciebie idealnym rozwiązaniem.

naczynia

fot. naczynia

Przeczytaj: Chleb Rzymianina

Rörstrand stanowi gwarancję wysokiej jakości produktów, tradycje tej marki sięgają aż XVIII wieku! Kolekcja Kurbits to kwiatowe motywy, inspirowane szwedzką sztuką ludową oraz doskonała jakość porcelany. Zestaw składa się z talerzy, mis, talerzyków deserowych, filiżanek oraz mlecznika.

Kolor
Jeśli jednak black&white jest dla ciebie zbyt oczywistym zestawem, a folk wydaje ci się nazbyt staroświecki, postaw na feerię kolorów. Sklep Myin.pl proponuje kolekcję marki Sagaform Egg’ n Breakfast, gdzie znajdziemy zarówno proste połączenia barw z gamy podstawowej, jak również produkty wielokolorowe.
W zestawie znajdują się kubki, filiżanki, talerze, miski, kieliszki na jajka oraz solniczki i pieprzniczki. Poszczególne części kolekcji są tak zaprojektowane kolorystycznie, aby można było dowolnie je połączyć.

naczynia

fot. naczynia

Drugą barwną propozycją sklepu Myin.pl są zestawy firmy Zak!Designs. Kolekcja Eden czy Pop! charakteryzuje się intensywnymi kolorami. Eden to zieleń w różnych odcieniach, zaś Pop! to soczysty pomarańcz. Takie naczynia rozweselą wnętrze każdej kuchni. Produkty wykonane są najczęściej są z melaminy, co zapewnia im długowieczność.

naczynia

fot. naczynia

Coś dla malucha
Niemiecka firma Auerhahn, której produkty również dostępne są w Myin.pl, od lat produkująca wysokiej jakości akcesoria wyposażenia wnętrz, proponuje zestawy naczyń dla dzieci. W sklepie można znaleźć siedem różnych kolekcji z grafiką przeznaczoną właśnie dla najmłodszych. Zestawy są zapakowane w bardzo estetyczne pudełka, w których znajdziemy talerz, kubeczek, miskę i komplet sztućców. Produkty można bez obaw myć w zmywarce, gdyż grafika została trwale utwardzona.

naczynia

fot. naczynia

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)