Konkurs "Kuchnia inspirowana Samsungiem" rozstrzygnięty

kuchnia

fot. kuchnia

Wyrafinowane wzornictwo, znakomite pomysły projektantów, stylowe aranżacje gotowych kuchni i cenne nagrody – zakończyły się ponad czteromiesięczne zmagania o tytuł najpiękniejszej kuchni i najciekawszego projektu wnętrza kuchennego w ramach konkursu "Kuchnia inspirowana Samsungiem". Nagrody wręczono zwycięzcom podczas uroczystej gali.

Przeczytaj również: Naturalny akcent w łazience

Zarówno właściciele kuchni, jak i profesjonalni projektanci zaskoczyli samych organizatorów: Na konkurs ogłoszony przez Samsung Electronics Polska napłynęło bardzo wiele interesujących projektów i zdjęć gotowych kuchni. Warunkiem uczestnictwa w zabawie wspieranej przez firmę CAD Projekt i miesięcznik „Dobre Wnętrze” było wykorzystanie w zgłoszonych kuchniach co najmniej trzech urządzeń marki Samsung.

kuchnia

fot. kuchnia

Pomysł konkursu zrodził się z chęci propagowania kreatywnego podejścia do aranżacji wnętrz kuchennych oraz nagrodzenia najciekawszych kuchni wyposażonych w AGD marki Samsung. Klienci firmy, którzy zgłosili swoje wnętrza do konkursu, mieli szansę na zwrot kosztów zakupionych sprzętów do kwoty 8 tys. zł. Natomiast pula nagród dla projektantów wyniosła w sumie 16 tys., a oprócz pieniędzy, każdy z autorów otrzymał program do projektowania CAD Kuchnie MAX. Wszyscy wyróżnieni dostali także roczne prenumeraty magazynu „Dobre Wnętrze”.

kuchnia

fot. kuchnia

„Poziom prac nadesłanych na konkurs pokazał, że nasze urządzenia inspirują do tworzenia niepowtarzalnych i oryginalnych kuchni. Gratulujemy zwycięzcom wyczucia stylu i niebagatelnych pomysłów w aranżacji sprzętów. Cieszymy się, że wybrali właśnie nasze urządzenia, które tworzymy ze szczególną dbałością o ich funkcjonalność i design” – mówi Piotr Stelmachów z Samsung Electronics Polska.

kuchnia

fot. kuchnia

Wybór najlepszej aranżacji kuchennej oraz projektu nie był łatwy, bowiem wiele zgłoszeń wyróżniało się świetnym rozplanowaniem przestrzeni i niepowtarzalnymi pomysłami na aranżację nowoczesnych kuchni. Spośród nich jury konkursu nagrodziło prace i aranżacje kuchenne następujących autorów:

Konkurs I – Projekt kuchni:
I miejsce – Bartłomiej Drabik z Krakowa
II miejsce – Karolina Kobosko z Warszawy
III miejsce – Martyna Paluszkiewicz z Łodzi

kuchnia

fot. kuchnia

Konkurs II – Zrealizowana kuchnia:
I miejsce – Magdalena Kuran z Żyrardowa
II miejsce – Szymon Nowak z Wrocławia
III miejsce – Anna Kaczmar z Sulechowa

Wyróżnienia specjalne przyznane przez CAD Projekt:
Żaneta Galor – Kliniska Wielkie
Anna Wejksznia – Wrocław

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)