Konkurs "Kuchnia inspirowana Samsungiem" rozstrzygnięty

kuchnia

fot. kuchnia

Wyrafinowane wzornictwo, znakomite pomysły projektantów, stylowe aranżacje gotowych kuchni i cenne nagrody – zakończyły się ponad czteromiesięczne zmagania o tytuł najpiękniejszej kuchni i najciekawszego projektu wnętrza kuchennego w ramach konkursu "Kuchnia inspirowana Samsungiem". Nagrody wręczono zwycięzcom podczas uroczystej gali.

Zarówno właściciele kuchni, jak i profesjonalni projektanci zaskoczyli samych organizatorów: Na konkurs ogłoszony przez Samsung Electronics Polska napłynęło bardzo wiele interesujących projektów i zdjęć gotowych kuchni. Warunkiem uczestnictwa w zabawie wspieranej przez firmę CAD Projekt i miesięcznik „Dobre Wnętrze” było wykorzystanie w zgłoszonych kuchniach co najmniej trzech urządzeń marki Samsung.

kuchnia

fot. kuchnia

Pomysł konkursu zrodził się z chęci propagowania kreatywnego podejścia do aranżacji wnętrz kuchennych oraz nagrodzenia najciekawszych kuchni wyposażonych w AGD marki Samsung. Klienci firmy, którzy zgłosili swoje wnętrza do konkursu, mieli szansę na zwrot kosztów zakupionych sprzętów do kwoty 8 tys. zł. Natomiast pula nagród dla projektantów wyniosła w sumie 16 tys., a oprócz pieniędzy, każdy z autorów otrzymał program do projektowania CAD Kuchnie MAX. Wszyscy wyróżnieni dostali także roczne prenumeraty magazynu „Dobre Wnętrze”.

Przeczytaj również: Kusząca „przegryzka”
kuchnia

fot. kuchnia

„Poziom prac nadesłanych na konkurs pokazał, że nasze urządzenia inspirują do tworzenia niepowtarzalnych i oryginalnych kuchni. Gratulujemy zwycięzcom wyczucia stylu i niebagatelnych pomysłów w aranżacji sprzętów. Cieszymy się, że wybrali właśnie nasze urządzenia, które tworzymy ze szczególną dbałością o ich funkcjonalność i design” – mówi Piotr Stelmachów z Samsung Electronics Polska.

kuchnia

fot. kuchnia

Wybór najlepszej aranżacji kuchennej oraz projektu nie był łatwy, bowiem wiele zgłoszeń wyróżniało się świetnym rozplanowaniem przestrzeni i niepowtarzalnymi pomysłami na aranżację nowoczesnych kuchni. Spośród nich jury konkursu nagrodziło prace i aranżacje kuchenne następujących autorów:

Konkurs I – Projekt kuchni:
I miejsce – Bartłomiej Drabik z Krakowa
II miejsce – Karolina Kobosko z Warszawy
III miejsce – Martyna Paluszkiewicz z Łodzi

kuchnia

fot. kuchnia

Konkurs II – Zrealizowana kuchnia:
I miejsce – Magdalena Kuran z Żyrardowa
II miejsce – Szymon Nowak z Wrocławia
III miejsce – Anna Kaczmar z Sulechowa

Wyróżnienia specjalne przyznane przez CAD Projekt:
Żaneta Galor – Kliniska Wielkie
Anna Wejksznia – Wrocław

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)