KoraTech® Taśmy kalenicowe i grzbietowe

materiały budowlane

fot. materiały budowlane

Marka KoraTech® to szeroka oferta akcesoriów systemowych, których zastosowanie w istotny sposób przyczyni się do wydłużenia żywotności każdego dachu, który pokrywa dachówka ceramiczna.

Taśma aluminiowa gwarantuje właściwe wykończenie kluczowych elementów dachu, czyli kalenicy i grzbietu. Stanowi doskonałą ochronę przed ingerencją ptaków bądź insektów. Dzięki plisowanej strukturze materiału (rozciągliwość do 30%) doskonale dostosowuje się do kształtu dachówki. Specjalnie zaprojektowany, unikalny system mikro perforacji gwarantuje właściwą wentylację i umożliwia odprowadzanie nadmiaru wilgoci. Przygotowane fabrycznie linie zagięć umożliwiają szybki i prosty montaż taśmy.

materiały budowlane

fot. materiały budowlane

KoraTech® FlexiRoll to lekka, powleczona polipropylenem i podatna na kształtowanie tkanina, zapewniająca prosty i skuteczny montaż przy różnych rodzajach dachówek. Obecność wspomnianego materiału gwarantuje skuteczną wentylację oraz ochronę przed dostawaniem się śniegu. Połączona jest ona trwale z pasami aluminium, które stanowiąc obrzeże taśmy, gwarantują właściwe odprowadzenie wody.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)