Kostka z charakterem

Kostka brukowa Monoryt

fot. Kostka brukowa Monoryt

Kostka brukowa Monoryt firmy Bruk-Bet, producenta materiałów na nawierzchnie w Polsce sprawi, że tereny wokół domu będą przyciągać uwagę swoim nietuzinkowym, nieco surowym charakterem.

Przeczytaj również: Dom w słonecznym otoczeniu

Inspiracją do stworzenia nowej kostki brukowej był wyjątkowy wygląd spękanej skały. Stonowane barwy, chropowata faktura i ostre kształty Monorytu wiernie oddają jej piękno. Powierzchnie ścieżek, placyków czy podjazdów wyłożone nową kostką przypominają naturalną, spieczoną słońcem mozaikę.

Każdy element ma kształt nieregularnego wieloboku. Zabudowę nawierzchni Monorytem wykonuje się korzystając z sześciu możliwych sposobów ułożeń. Dzięki temu można uzyskać dynamiczny układ spoin.

Monoryt dostępny jest w dwóch seriach: Color-Mix, charakteryzującej się przenikaniem kilku odcieni koloru podstawowego, a także serii Multigran, z widoczną kompozycją barw szlachetnych kruszyw i specyficzną, ziarnistą fakturą. Sześciocentymetrowa grubość kostki sprawdza się nie tylko na ścieżkach i alejkach, ale także doskonale nadaje się na nawierzchnię do podjazdów.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)