Kostkę brukowa dopasowana do naszego ogrodu

ścieżka i schody

fot. ścieżka i schody

Wybór nawierzchni wokół domu to przeważnie decyzja na wiele lat, dlatego musi być starannie przemyślana. Nie wszyscy jednak mamy wyobraźnię przestrzenną i duszę architekta krajobrazu. Co zrobić, kiedy nie wiemy jaką kostkę brukową dopasować do naszego ogrodu? Aby ułatwić trudne zadanie, firma Polbruk oferuje swoim klientom usługę projektową, realizowaną przez profesjonalnych doradców.

Zobacz również: Budujemy taras

Często zdarza się, że kostka, która doskonale prezentuje się na sklepowej półce, niekoniecznie pasuje do elewacji naszego domu, czy struktury podłoża, a wyłożona nią nawierzchnia nie przypomina efektu, który chcieliśmy osiągnąć. By nie popełnić takich błędów warto skorzystać z fachowej pomocy. Firma Polbruk, mając to na uwadze, dla wszystkich tych, którzy w aranżacji przestrzeni stawiają pierwsze kroki, uruchomiła dodatkową usługę. Osoby, które zdecydują się na zagospodarowanie swojej posesji przy pomocy kostek brukowych z kolekcji Polbruk STYL, Polbruk ART lub Polbruk LINEA, skorzystać mogą z bezpłatnej pomocy doświadczonych projektantów. Przygotują oni profesjonalny projekt naszego ogrodu, uwzględniając preferencje właścicieli i specyfikę terenu.

Zaproponowana przez doradcę koncepcja, będzie nie tylko propozycją ciekawej aranżacji, ale również zbiorem przydatnych podczas prac brukarskich informacji. Aby skorzystać z usługi proponowanej przez firmę Polbruk wystarczy wybrać się do jednego z wybranych punktów sprzedaży, zakupić minimum 150 m2 kostki brukowej z serii Polbruk STYL, Polbruk ART lub Polbruk LINEA oraz dostarczyć niezbędnych informacji o ogrodzie. Resztę prac zostawiamy w rękach specjalistów, którzy zaprojektują ogród naszych marzeń, mieniący się ferią barw i kształtów. Dzięki temu, bez niepotrzebnego stresu i straty czasu, będziemy mogli cieszyć się efektem końcowym.

Aranżując przestrzeń wokół domu musimy zadbać, by każdy szczegół, również ogrodowe ścieżki, tworzyły jednolitą i harmonijną kompozycję. Z pomocą profesjonalnych projektantów firmy Polbruk zbudujemy wyjątkową przestrzeń, wypełnioną niepowtarzalnymi kolorami i wzorami.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)