Kuchnia na miarę

tkaniny

fot. tkaniny

Kuchnia to jedno z ważniejszych pomieszczeń w mieszkaniu. Powinna być nie tylko estetyczna, ale i funkcjonalna. Obie te cechy doskonale łączy styl skandynawski, odznaczający się minimalizmem i prostotą wzorów. Dekoria.pl, wprowadza do sprzedaży nową kolekcję Amelie, która podkreśli naturalny wystrój pomieszczenia.

Przygotowanie posiłków wiąże się z powtarzaniem wielu czynności – rozpakowaniem produktów, czyszczeniem ich, krojeniem i gotowaniem. Projekt takiej kuchni powinien być przygotowany zgodnie z podziałem na strefy: przechowywanie jedzenia (lodówka), zmywanie (zlew, zmywarka, kosz na śmieci), przygotowanie posiłków (blat kuchenny) i gotowanie (kuchenka i piekarnik). Tak rozmieszczone sprzęty nie tylko skrócą czas pracy, ale także sprawią, że będzie ona łatwiejsza i przyjemniejsza.

tkaniny

fot. tkaniny

Funkcjonalność tego pomieszczenia jest nieodłącznym elementem stylu skandynawskiego. Z jednej strony istotna jest prostota i minimalizm, a z drugiej estetyka. Tę wypracujemy za pomocą subtelnych dodatków, takich jak tekstylia z kolekcji Amelie. Drobne paseczki, kratka i kwiaty doskonale prezentują się na roletach rzymskich, zasłonach, siedziskach czy obrusach. Tkaniny są miękkie, naturalne i przyjemne w dotyku. Bogaty wybór kolorystyczny zapewni nam łatwość w dopasowaniu materiału do każdego wnętrza – mówi Agnieszka Rybka, dyrektor handlowy Dekoria.pl.

Styl skandynawski sprawdzi się zarówno w niewielkim mieszkaniu, jak i w domu. Nie ma tu narzuconych standardów. Ważny jest minimalizm i harmonia, które zapewnią funkcjonalność i wygodę. A w kuchni przede wszystkim o to chodzi.
REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)