Kuchnia olśniewająca waniliowo-orzechowym designem

kuchnia

fot. kuchnia

Z biegiem czasu wszystko się zmienia. Z roku na rok, coraz to inne motywy inspirują projektantów wnętrz. To co kiedyś było niemodne czy nieatrakcyjne nagle staje się hitem i wyznacznikiem mody. W tym sezonie nasza kuchnia olśniewa waniliowo-orzechowym designem. Dzięki tej kompozycji będzie przytulna, a wypełniona pięknymi zapachami sprawi, że stanie się miejscem rodzinnych spotkań, swoistym sercem domu.

Jeszcze niedawno jasne kolory mebli kuchennych były uważane za zbyt chłodne i dawały wrażenie sterylności. Dziś tego typu odcienie biją rekordy popularności, a w połączeniu z korpusami w kolorze drewna nadają pomieszczeniu przyjazny wygląd. W kuchni zazwyczaj szukamy kompromisu między przestrzenią a funkcjonalnością. Taka też jest kuchnia Primo, którą w swej ofercie ma sklep internetowy www.extrapunkt.pl. Pozwala na uzyskanie ergonomicznego wnętrza oraz daje możliwości dowolnej rozbudowy. A połączenie z czekoladowymi i beżowymi dodatkami w postaci takich akcesoriów jak:świeczki, ściereczki czy fikuśne doniczki sprawi, że wnętrze twojej kuchni będzie bardziej przytulne i właśnie do niego przeniesie się całe życie rodzinne.

Nie tylko kolor mebli jest ważny w naszym domowym królestwie. Należy zwrócić uwagę na odcień ścian. Mówi się często o psychologicznym oddziaływaniu kolorów czyli ich postrzeganiu intuicyjnym. W otoczeniu jednych barw czujemy się lepiej, a w innych gorzej, każda wywołuje w nas jakieś skojarzenie. Pomimo tego, iż do naszej propozycji zestawu meblowego pasuje większość kolorów, musimy pamiętać o kilku ważnych zależnościach:
– jeśli posiadasz małą kuchnie, skoncentruj się na jasnych bądź pastelowych kolorach rozświetlających wnętrze; dotyczy to również pomieszczeń zlokalizowanych od strony północnej gdzie nasłonecznienie jest niewielkie. w
– przypadku dużej kuchni, oraz tej położonej od strony południowej, możesz pozwolić sobie na odważne, intensywne barwy.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)