Kuchnie na wymiar Senso Kitchens

meble kuchenne

fot. meble kuchenne

Jeżeli zastanawiasz się nad urządzeniem kuchni albo wymianie mebli kuchennych na nowsze i bardziej funkcjonalne, doskonałym źródłem inspiracji będzie najnowszy katalog kuchni na wymiar Senso Kitchens od Black Red White. Znajdziesz w nim mnóstwo pomysłów i rozwiązań na aranżację ergonomicznego wnętrza oraz poznasz najnowsze trendy. Warto sprawdzić praktyczne pomysły i przekonać się, jak wygodnie może być w Twojej kuchni.

Jeżeli jesteś wielbicielem pięknej i funkcjonalnej kuchni, w katalogu z pewnością znajdziesz coś dla siebie – wyjątkowe rozwiązania będą zachwycać niepowtarzalnym ujęciem tradycji oraz bardziej śmiałym, nowoczesnym podejściem.

meble kuchenne

Przeczytaj również: 4 żywioły farb Dekoral

fot. meble kuchenne

Wnętrze kuchenne stanowi centrum całego domu czy mieszkania, dlatego wymaga wyjątkowej uwagi i starannie dobranego wyposażenia. Kuchnia coraz częściej staje się także miejscem spotkań – jej funkcja nie jest już tylko użytkowa, ale w równym stopniu estetyczna. Istnieje wiele aspektów, które należy przemyśleć, zanim zdecydujemy się na nową kuchnię. Aby cieszyć się tą wymarzoną, „szytą na miarę”, warto sprawdzić, jak szerokie możliwości przygotowała firma Black Red White.

Bogata oferta wyposażenia wnętrza kuchni została zaprezentowana na 200 stronach katalogu Senso Kitchens. To inspirujący zbiór stylów, kolorów i materiałów – dzięki tak zróżnicowanej ofercie, każdy znajdzie coś dla siebie. Fronty w stylu minimalistycznym, skandynawskim, rustykalnym albo vintage. Wykonane z drewna litego, płyty meblowej, lakierowane na wysoki połysk a może szklane? Dzięki możliwości swobodnego wyboru materiałów i kolorów możemy stworzyć kuchnię dopasowaną do indywidualnych potrzeb i gustu.

meble kuchenne

fot. meble kuchenne

Wśród nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz wysokiej klasy akcesoriów stosowanych w kuchniach na wymiar Senso Kitchen, znajdują się prowadnice szuflad z systemem cichego domykania BLUMOTION firmy Blum z dożywotnią gwarancją jakości, system organizujący wnętrze szafek ORGALINE, system mechanicznego wspomagania otwierania drzwi bez uchwytów TIP ON, systemy szuflad Metabox, Tandembox i Tandembox INTIVO firmy Blum. Do wyboru jest ponad 200 typów szafek o różnych wymiarach i funkcjach, ponad 150 wzorów uchwytów, blaty w 70 dekorach o zróżnicowanej grubości, listwy ozdobne, a także szeroka gama akcesoriów wyposażenia szafek, m.in.: ociekarki, kosze cargo, kosze Magic Corner, kosze wiklinowe, półki obrotowe, systemy relingowe, modułowe kosze na śmieci Ekko System oraz szeroki wybór oświetlenia w nowoczesnych, energooszczędnych technologiach.

Katalog kuchni na wymiar Senso Kitchens od Black Red White będzie niewyczerpanym źródłem inspiracji do zaaranżowania doskonale zaplanowanej kuchni, uporządkowanej w każdym detalu, która stanie się ulubionym miejscem w domu! REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)