Łazienka idealna

Zestawienie śnieżnej bieli z głębokim, ciemnym kolorem zawsze przyciąga oko. To także rozwiązanie, które daje stuprocentową gwarancję stworzenia zharmonizowanego i oryginalnego efektu. Dotyczy to również aranżacji wnętrz. Kontrast kolorów, opływowe kształty oraz funkcjonalność to cechy, które pozwalają zaprojektować łazienkę idealną. Elementy te znajdziemy w kolekcji ceramiki i mebli łazienkowych Ego Plus marki KOŁO.

umywalka

fot. umywalka

Łazienka, tuż po kuchni i salonie, przez wielu uważana jest za wizytówkę domu. Dobrze wyposażona i zaplanowana zgodnie z potrzebami domowników zapewnia komfort, odpowiedni poziom prywatności oraz zadowolenie z użytkowania. Ponadto, jeżeli wszystkie jej elementy idealnie ze sobą współgrają, efekt może przerosnąć nasze oczekiwania. Lekka forma ceramiki i zestawu mebli z serii Ego Plus marki KOŁO pozwala stworzyć w łazience wyjątkowe miejsce, w którym ukoimy zmysły podczas wieczornej kąpieli oraz łagodnie obudzimy się w trakcie porannej toalety.

Kolekcja powstała głównie z myślą o osobach, które poszukują nie tylko rozwiązań z tzw. „charakterem”, ale także funkcjonalnych – mówi Krzysztof Brzeziński, Product Manager – Ceramika z Sanitec KOŁO.

Lekka i ergonomiczna

umywalki

fot. umywalki

Ceramika z serii Ego Plus charakteryzuje się nowoczesnym, eliptycznym kształtem mis oraz lekką formą konstrukcji. Siedem modeli umywalek – trzy o regularnych kształtach oraz cztery asymetryczne – wchodzących w skład kolekcji, pozwala na zagospodarowanie przestrzeni urządzonej w niemal każdym stylu. Mimo dodatkowej powierzchni odkładczej występującej przy umywalkach asymetrycznych, nie tracą one na lekkości, są za to bardziej funkcjonalne. Na blacie możemy postawić kubek z pastą lub mydło, mając dzięki temu wszystko, co najważniejsze cały czas pod ręką. Ponadto, umywalki zaprojektowane zostały tak, aby harmonizowały z miskami ustępowymi i bidetami z serii Ego marki KOŁO. Daje to jeszcze większe możliwości aranżacyjne.

Dla osób, u których masywne umywalki Ego nie pasują do aranżacji łazienki, a które chciałyby wyposażyć ją w bidety i miski ustępowe z tej serii, doskonałym rozwiązaniem jest wykorzystanie ceramiki z kolekcji Ego Plus – dodaje Krzysztof Brzeziński.

Dla pięknego wnętrza

łazienki

fot. łazienki

W eleganckiej, nowoczesnej łazience centralne miejsce – obok umywalki – zajmuje lustro. W zależności od potrzeb lub wielkości wnętrza, może być ono poziome w wąskich pomieszczeniach, dając wrażenie większej przestrzeni lub pionowe sprawiając, że łazienka wydaje się bardziej przytulna. Lustra wyposażone zostały w zestaw oświetleniowy z czujnikiem ruchu. Dzięki niemu, wchodząc w nocy do łazienki nie musimy szukać przełącznika światła – włączy się ono samo, gdy tylko zbliżymy się do lustra.

Szafki, dzięki zaokrąglonym bokom, tworzą z ceramiką spójną całość. Ego Plus to jedenaście elementów, w skład których wchodzą: szafka podumywalkowa stojąca, trzy szafki podumywalkowe wiszące, szafka wisząca boczna oraz dwa kontenerki wykończono srebrną ramką i prostym uchwytem. Przednią część mebli wykonano z niezwykle eleganckiego lakierowanego szkła, natomiast kolory frontu – „czarny połysk” oraz korpusu – „srebrny jesion” stanowią idealny kontrast dla śnieżnobiałych umywalek. Detalem uzupełniającym całość jest niezwykle stylowy chromowany kosz.

Kolekcja Ego Plus pozwala stworzyć wyjątkowo funkcjonalną łazienkę, a w połączeniu z ceramiką Ego również elegancką i nowoczesną. Szybko więc stanie się tym miejscem w naszym domu, w którym z radością rozpoczniemy nowy dzień oraz zrelaksujemy się po ciężkiej pracy.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)