Łazienka na dwa sposoby – klasyka nie musi być nudna!

łazienka

fot. łazienka

Nowoczesny i klasyczny wystrój łazienki to style całkiem różne, wymagające odmiennej kolorystyki i różnych dodatków. Jednak niezależnie od jej aranżacji, we wszystkich przypadkach doskonale sprawdzą się wysokiej jakości drzwi wewnętrzne z Kolekcji Stylowej Zakładu Stolarki Budowlanej CAL.

Stylowe, drewniane drzwi to pomysł na całe mieszkanie, które dodadzą domowemu wnętrzu klasy i wyjątkowego uroku. Szerokie możliwości doboru ilości oraz rodzaju przeszkleń, a także kolorystyki samego skrzydła dają duży wachlarz możliwości aranżacyjnych.

Łazienka z klasą
Tradycyjne w formie drzwi wewnętrzne wpasują się w wystrój każdej łazienki. Klasyczny wzór i naturalny kolor drewna doskonale będzie komponować się z utrzymanym w brązach marmurem bądź ciepłymi kolorami natury. Dla osób preferujących w łazience wystrój nowoczesny i minimalistyczny, odpowiednie będzie skrzydło utrzymane w barwie białej lub dowolnie wybranej z szerokiej palety dostępnych kolorów. Pełne skrzydło zapewni całkowitą intymność pomieszczenia, stanowiąc jednocześnie dopełnienie każdej aranżacji.

Wilgoć im niestraszna

drzwi

fot. drzwi

Łazienka często jest pozbawiona okna. Dodatkowo, podobnie jak kuchnia, ze względu na specyfikę użytkowania, jest miejscem wyjątkowo wilgotnym. – Nie należy obawiać się stosowania drzwi drewnianych w łazience. Choć drewno jest materiałem podatnym na wilgoć, to producenci dbają zawsze o to, by powierzchnia skrzydła była odpowiednio przed nią zabezpieczona, dzięki czemu nawet najdelikatniejsze drewno sprawdza się w takich warunkach doskonale, nie wypaczając się i nie niszcząc – mówi Czesław Suski, ekspert z Zakładu Stolarki Budowlanej CAL.

Zobacz również: Farba tablicowa

Podczas zakupu drzwi do łazienki warto także pomyśleć o wyborze modelu odpowiednio wyposażonego. – W drewnianych modelach drzwi wewnętrznych z Kolekcji Stylowej standardowo stosujemy szczelinę wentylacyjną, umieszczoną w dolnej części ramiaków. Znacznie usprawnia ona wymianę powietrza, a tym samym – szybsze odwilgocenie łazienki – dodaje Czesław Suski.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)