Łazienka na poddaszu

Styl loftowy, kojarzony z szarościami, wcale nie musi ograniczać się tylkodo tego koloru. Projektanci marki Ceramstic udowadniają, że przetarty rysunek betonu, może zdobić także płytki w innych odcieniach, które, zachowując odpowiedni charakter, wprowadzają do wnętrza więcej ciepła. Kolor mocha – zwany „nową czernią”, to odpowiedź dla poszukujących możliwości stworzenia przyjaznego i klimatycznego wnętrza z zachowaniem zalet stylu industrialnego lub skandynawskiego.

łazienka

fot. łazienka

Azyl na poddaszu
Poddasze często bywa tą częścią domu, która poprzez ciepłe i przyjemne wykończenie, staje się miejscem odpoczynku i relaksu dla wszystkich domowników. Bywa jednak także wyzwaniem aranżacyjnym. Kreatywne wykorzystanie przestrzeni, ograniczonej skosami, może stać się jednak prawdziwym polem do popisu dla wyobraźni. Łazienka umiejscowiona na poddaszu, często ma charakter kameralny, warto więc ciepło o niej pomyśleć, decydując o wyposażeniu. Jednym z rozwiązań może być styl skandynawski, który pozwoli na wykorzystanie naturalnego światła, wpadającego przez okna dachowe. Przyjemne wnętrze to nie tylko dodatki, materiały, ale także kolorystyka. „Kolekcja Attic z linii Ceramstic Design pozwoli na stworzenie pomieszczenia z charakterem w modnym kolorze mocha. Połączenie płytek gresowych Attic Mocha oraz glazury Attic Mocha i Latte, umożliwia wykończenie także wymagających powierzchni – podpowiada Joanna Ciecierska, stylistka marki Ceramstic. Stosując ciepłe dodatki, z łatwością uzyskamy efekt łazienki wręcz zapraszającej do chwili wypoczynku. Płytki świetnie sprawdzą się także w połączeniu z drewnem lub cegłą. Wykorzystanie naturalnych materiałów podkreśli cechy stylu zaczerpniętego od północnych sąsiadów.

łazienka

fot. łazienka

Mocha w dwóch wydaniach
Kolekcja Attic z linii Ceramstic Desing to nie tylko płytki w modnym kolorze, ale także zestawy dwóch dekorów, zachęcających do dalszych aranżacji. Dekoracje Newspaper stworzone z kolaży wielkomiejskich fotografii podkreślą industrialny charakter wnętrza. Dekoracje Poem natomiast, z romantycznymi zdjęciami kwiatów, przypadną do gustu miłośnikom klimatu vintage. Płytki można układać w różne kolaże, wybierając spośród trzech wariantów zdjęć.

Dla wielbicieli czekolady
Miłośnicy stylu loftowego, a także słodkich przyjemności docenią inspirację projektantów marki Ceramstic, którzy połączyli te dwie pasje. Gresy szkliwione z linii Konkret marki Ceramstic zdobione przetartym rysunkiem betonu, pozwolą stworzyć wnętrzeo prawdziwie czekoladowym charakterze. Płytki z linii Konkret występująw czekoladowych odcieniach: Beige, Brown, Mocha. Umożliwią aranżacje z ciemnymi elementami, w jasnym przestronnym wnętrzu lub klimatyczne, ciemniejsze łazienki, rozświetlone tylko miejscami, dla wpuszczenia większej ilości światła. Prawdziwie czekoladowe dekory Chocolate, uzupełniające serię, zachwycą wszystkich miłośników słodkiego szaleństwa.

łazienka

fot. łazienka

REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)