Łazienka w stylu lat dwudziestych i trzydziestych

Łazienka

fot. Łazienka

Wnętrza utrzymane w stylu lat dwudziestych i trzydziestych ubiegłego stulecia zachwycają ponadczasową, wysmakowaną elegancją. Teraz można wyczarować łazienkę w nieśmiertelnym stylu retro przy pomocy nowej kolekcji płytek ceramicznych Traverhome marki Ceramstic.

Styl retro sprawdza się głównie w dużych pomieszczeniach, gdzie wszystkie wyrafinowane elementy wystroju mają swoją przestrzeń. W dużej łazience znajdzie się miejsce na bogato zdobione żyrandole, lustra w ramach w barokowym stylu, zapachowe świece i geometryczne ramki na zdjęcia.

Łazienka

fot. Łazienka

Do wnętrza utrzymanego w tym klimacie bardzo dobrze pasuje wanna wolnostojąca o opływowych kształtach i czarno-biała komoda oraz płytki w odcieniach beżu, écru i ciepłego brązu. Będą one stanowić doskonałe tło dla wyrazistych dodatków. Te z kolekcji Traverhome marki Ceramstic perfekcyjnie odwzorowują rysunek trawertynu, co podkreśli elegancki charakter łazienki. Ich dopełnieniem są kwiatowe dekory Petal, ozdobione motywem piwonii – z mieniącymi się drobinkami i całe w sepii, jak na starej fotografii. Wszystkie te współgrające ze sobą elementy zamienią twoją łazienkę w salon kąpielowy w stylu retro.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)