Łazienka z widokiem

Łazienka z widokiem

fot. Łazienka z widokiem

Duże okno w łazience to oryginalny pomysł. Kąpiel w wannie przy oknie z widokiem na ogród, w otoczeniu zieleni, bądź wyjątkowego krajobrazu to z pewnością wyjątkowe doświadczenie.

Takie niestandardowe rozwiązania powinny być odpowiednio wyeksponowane i podkreślone, a nic nie zapewni lepszej oprawy dla dużego okna niż elegancja kamienia naturalnego. W ofercie firmy Rogala znajdują się np. granity o egzotycznych nazwach: Kashmir Gold, Ivory Fantasy lub Giallo Veneziano.

Łazienka

Przeczytaj również: Fototapety – Abstrakcja

fot. Łazienka

Okno w łazience na parterze powinno się projektować tak by nikt nie mógł przez nie zajrzeć. Za oknem natomiast można odpowiednio zaaranżować zieleń.

Innym rozwiązaniem jest zastosowanie w aranżacji nieprzejrzystego szkła – mlecznego lub matowego. Można także zastosować ściankę z luksferów. Sączące się, delikatnie rozproszone światło sprawi, że w łazience zapanuje wyjątkowa atmosfera. Ekstrawagancką aranżację warto uzupełnić materiałem najwyższej jakości. Urok naturalnego wzoru marmuru, granitu lub trawertynu sprawi, że łazienka zmieni się w kąpielowy salon, a światło wpadające przez okno wydobędzie urok niepowtarzalnej faktury i koloru kamienia.

Firma Rogala jest producentem i importerem kamieni z całego świata. To niezliczona ilość możliwości, ponieważ wzory i kolory, dzięki dostępności kamienia w postaci standardowych płytek, można ze sobą dowolnie łączyć. Wszystkie kolory i niezwykłe faktury kamieni można obejrzeć na stronie www.rogala.com.pl. Pozwoli nam to stworzyć bajeczną aranżację łazienki i zapewni odpowiednią oprawę dla okna, tak, że zachwycał będzie nie tylko widok poza nim.

Łazienka z widokiem

fot. Łazienka z widokiem

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)