Le Pukka wspiera polskie wzornictwo!

meble

fot. meble

Warszawski concept store meblowy Le Pukka poszerza wybór polskiego wzornictwa o nową markę – Rosa Nero. To kolejna, rodzima marka nowoczesnych mebli i akcesoriów do wnętrz.

Rosa Nero to nowoczesne, modne meble do mieszkania, wykonywane z naturalnych materiałów, lakierowanych zgodnie z indywidualnymi zamówieniami klientów na podstawie palety RAL. W ofercie Le Pukka znajdziemy nowoczesne komody, meblościanki, stoliki czy ławy do pokoju dziennego czy sypialni. Poza meblami z drewna i mdf’u, firma proponuje spory wybór wygodnych sof i foteli, dostępnych w wielu kolorach i fakturach tkanin lub skór. Wszystkie meble wytwarzane są wyłącznie w Polsce, we własnym zakładzie produkcyjnym w Żywcu, przy użyciu najwyższej jakości materiałów i surowców.

meble

fot. meble

Od samego początku istnienia Le Pukka wspieramy nowatorskie polskie marki. Do produktów Happy Barok, Bliss Design, FewChairs czy Lamps&Co., dołącza właśnie Rosa Nero. To znakomity przykład świetnych jakościowo mebli o ciekawym wzornictwie. Polscy projektanci bardzo duża wagę przywiązują do detali wykończenia i funkcjonalność mebli. Oferta naszych rodzimych firm z powodzeniem może konkurować jakością i wykonaniem nawet z najlepszymi włoskimi producentami – mówi Katarzyna Barwińska z Le Pukka Concept Store.

Wszystkie produkty Rosa Nero wykonywane są na specjalne zamówienie klienta. Czas oczekiwania na wybrane meble wynosi około cztery tygodnie.

meble

fot. meble

meble

fot. meble

meble

fot. meble

REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)