Lekkie i efektowne oświetlenie

Coraz większą popularnością cieszą się lampy LED. Ich ergonomiczność w połączeniu z ciekawym i unikalnym designem jest tym, czego poszukują świadomi konsumenci. QisDesign – tajwański producent lamp wykorzystał tę funkcjonalność wprowadzając na rynek model HATHA TABLE – giętką lampę, dostępną w Polsce w showroomie DADO DESIGN.

Lampa

fot. Lampa

Energooszczędność i ochrona środowiska coraz częściej stanowią priorytet podczas produkcji i eksploatacji mebli oraz dodatków wnętrzarskich. Jest to nowy trend w projektowaniu, który przyczynił się także do wzrostu zainteresowania świetlówkami typu LED, których żywotność szacuje się nawet na 50 000 godzin. Podstawowym czynnikiem składającym się na tak efektywne wykorzystanie jest brak żarnika oraz elementów kruchych. Dzięki temu lampy są odporne na uszkodzenia mechaniczne i wibracje. Mogą pracować w dowolnej pozycji w zakresie temperatur od -40°C do niemal 100°C.

Hatha Table – lekko, efektownie i designersko
W przypadku tajwańskiej marki QisDesign oryginalny design idzie w parze z ochroną środowiska. W showroomie DADO DESIGN jest już dostępna lampka stołowa HATHA TABLE. Wykonana została z gumy i metalu, dzięki czemu podkreśli nowoczesny charakter wnętrza i wprowadzi elegancki akcent w modernistycznym wykonaniu. Dzięki elastycznej konstrukcji umożliwia regulację wysokości oraz kąta padania światła, tak by spełnić różne wymagania użytkownika.
REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)