Lekko, świeżo, w dobrym stylu

Biel jest kolorem niezwykle uniwersalnym i stosunkowo prostym do zastosowania w aranżacjach. Dodaje wnętrzom świeżości, rozjaśnia je i optycznie powiększa. Efekt idealnie śnieżnego odcienia możemy osiągnąć dzięki farbie Jedynka® Perfekcyjna Biel.

Biel jest kolorem „dobrego smaku” – malując ściany na biało, zmniejszamy ryzyko popełnienia stylizacyjnych błędów. Aranżacje oparte na kolorze białym nie muszą być przy tym nudne – monotonii unikniemy dzięki odpowiedniemu doborowi dodatków. Ściany pomalowane na biało stanowią dla nich doskonałe tło – pozwalają wyeksponować kształty i kolory elementów wyposażenia.

Pomieszczenia z białymi ścianami są podatne na dokonanie metamorfozy wystroju. Wystarczy wymienić pokrowce na poduszki i zasłony, wprowadzić nowe kolory dodatków i wnętrze zyska odmieniony wygląd. Biel jest szczególnie polecana do małych pomieszczeń – odbija światło i sprawia, że wydają się one bardziej przestronne. Oprócz wyważonej aranżacji, kolor ten zapewnia także wyciszenie i relaks. W zaaranżowanych w bieli wnętrzach łatwiej o odpoczynek i nabranie dystansu do codziennego zgiełku.

Zobacz: Graj w kolory

Śnieżny odcień i wytrzymały kolor zapewni farba Jedynka® Perfekcyjna Biel. Jej technologia oparta jest na związkach tytanu, gwarantuje zwiększoną trwałość i lepsze krycie. Farba niweluje ślady użytych narzędzi malarskich oraz maskuje drobne niedoskonałości podłoża. Mikroporowata struktura utworzonej powłoki pozwala „oddychać” pomalowanym powierzchniom. Jest to farba wygodna w aplikacji, a jej nowoczesna receptura gwarantuje malowanie bez kapania oraz szybkie schnięcie.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)