Lekko we wnętrzu

salon

fot. salon

Jak uzyskać nowoczesne, subtelnie urządzone wnętrze? Efekt lekkości w salonie możemy stworzyć wybierając odpowiednie meble w jasnym kolorze, w których wykorzystane są szklane elementy. Dzięki najnowszej kolekcji mebli Voucher z oferty Black Red White Premium pokój dzienny może być funkcjonalnie i przytulnie zaaranżowany.

Przeczytaj również: Rolety przeciwsłoneczne

Meble z kolekcji Voucher doskonale wpisują się w aktualne trendy wnętrzarskie. Ich prosta forma nie przytłacza i doskonale sprawdza się w mieszkaniach urządzonych modernistycznie i prosto. Ciekawe zestawienie tworzy jasna kolorystyka „dębu sonoma” w połączeniu ze szklanymi frontami i półkami, które odbijają światło i nadają wnętrzu lekkości. Czarna ramka otaczająca szklane fronty oraz akcent w postaci oświetlenia ledowego podkreślają nowoczesny charakter mebli.

System modułowy Voucher z oferty Black Red White Premium składa się z 7 funkcjonalnych elementów, które można w dowolny sposób ze sobą zestawić. Przeszklone witryny pozwolą na odpowiednie wyeksponowanie dekoracji i pamiątek, a pojemne komody i szafki z łatwością pomieszczą wszelkie drobiazgi. W salonie doskonale się sprawdzą także szafki rtv z szufladami oraz półki wiszące. Meble Voucher dostępne są również w formie zestawu.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)