Letnia kolekcja naczyń kuchennych Fruits

Letnia pogoda wciąż dopisuje, dlatego swój wolny czas najchętniej spędzamy na świeżym powietrzu. Na tarasie czytamy ulubione książki, spotykamy się ze znajomymi na piknikach i ogrodowych przyjęciach. Aby zadbać o ich właściwą oprawę, warto zaopatrzyć się w kolorową kolekcję naczyń.

Dla wielbicieli suto zastawionych przyjęć na łonie natury home&you przygotowało kolekcję naczyń i tekstyliów, których głównym motywem są soczyste letnie owoce.

Naczynia z serii Fruits zostały wykonane ze sprasowanego bambusa dzięki czemu są trwałe, i lekkie. Z łatwością przetransportujemy je na piknik za miasto lub na taras bez obaw, że się potłuką. Kolorowe owoce: jabłka i gruszki sprawiają, że lekkie sałatki, desery i orzeźwiające napoje smakują wyjątkowo pysznie.

Przeczytaj również: Szlachectwo japońskiego noża
naczynia

fot. naczynia

W skład kolekcji wchodzi taca, dzbanek, kubek, talerze deserowe i obiadowe, duża misa oraz mała miseczka, a także dwie łyżki do mieszania lub nakładania, np. sałatki. Elementy z kolekcji można także kupić pojedynczo.

Gustownym uzupełnieniem kolekcji naczyń Friuts będą tekstylia kuchenne Apples. Pastelowe jabłka są ozdobą siedzisk, fartucha kuchennego, łapek i rękawic do przenoszenia gorących potraw oraz koszyku na pieczywo. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)