Loftowe szarości – uniwersalne, modne i eleganckie

płytki ceramiczne

fot. płytki ceramiczne

Szara, surowa przestrzeń od dłuższego czasu nie wychodzi z mody. Jeśli marzysz o nowoczesnych wnętrzach niczym z dawnej fabryki i podobają Ci się materiały takie jak beton, metal czy stare drewno, warto zdecydować się na płytki ceramiczne marki Ceramstic, inspirowane stylem industrialnym.

„Szarości to doskonała baza, która pomaga wyczarować ponadczasowe wnętrze – jego charakter łatwo zmienić np. za pomocą dodatków. Te w pastelowych barwach łagodzą charakter całości, zaś mocne, odważne kolory dodadzą pomieszczeniu energii. Nie obawiaj się, że tak zaaranżowana kuchnia czy łazienka będzie zbyt zimna – nie musisz przecież urządzać wnętrz w tym stylu od A do Z” – mówi Joanna Ciecierska, stylistka marki Ceramstic.

Łazienka

fot. Łazienka

Kraina marzeń
Gres Nubo marki Ceramstic odzwierciedla nietypowy wzór kamienia, który stwarza iluzję nieba. Chodząc po tych płytkach można odnieść wrażenie, jakby stąpało się po chmurach. Gres rektyfikowany o wymiarach 60×60 cm tworzy jednolitą taflę, dzięki czemu optycznie powiększa pomieszczenie. „Pięknie komponuje się z bielą, czernią, szkłem i chromowanymi elementami. Idealnie nadaje się do salonów połączonych z pokojem kuchennym – dzięki dwóm kolorom płytek z łatwością można wyodrębnić strefy np. przygotowania posiłków od przestrzeni do relaksu” – mówi Joanna Ciecierska, stylistka marki Ceramstic.

Perski dywan na betonie

kuchnia

fot. kuchnia

Dla miłośników delikatnych odcieni szarości zaprojektowano kolekcję Loft marki Ceramstic. Na płytkach wiernie odwzorowano rysunek betonu, który jest coraz modniejszym materiałem architektonicznym. Ciekawą propozycją jest połączenie płytek o rysunku surowego betonu z bardziej dekoracyjnymi płytkami Carpet, których powierzchnię pokrywa wzór inspirowany perskim dywanem. „Aranżację w szarościach dobrze ożywić kroplą czerwieni. Można wprowadzić ją do wnętrza przez zastosowanie mozaiki” – radzi Joanna Ciecierska, stylistka marki Ceramstic, i dodaje: „Płytki inspirowane betonem, jak te z kolekcji Loft, doskonale współgrają z drewnem, które dodaje aranżacji przytulności. Takie połączenie sprawdzi się zarówno w łazience, jak i kuchni. W obu przypadkach lepiej jednak (zamiast drewna) wybrać płytki inspirowane i dokładnie odwzorowujące drewno, jego naturalne krzywizny i słoje, jak np. z kolekcji Drevo, które poradzą sobie z wilgocią i wysokimi temperaturami”.

REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)