Londyńskie fototapety w stylu retro

fototapeta

fot. fototapeta

Angielska herbatka o piątej, czerwona budka telefoniczna, dwupoziomowe autobusy i czarne taksówki to tylko niektóre ze znanych londyńskich ikon, które nierzadko goszczą na produktach dekoracyjnych. Jeżeli lubisz londyńską atmosferę i nie straszne są angielskie stereotypy, możesz zdecydować się na aranżację swojego mieszkania w oparciu o takie właśnie motywy. Tym razem jednak w wersji retro!

"Londyn jest pełen mgły i poważnych ludzi. Czy mgła wytwarza poważnych ludzi, czy też oni mgłę, nie wiem, ale to wszystko razem działa mi na nerwy". Tak mawiał Oscar Wilde, który widocznie nie darzył tego miasta wielką sympatią. Zespół sklepu internetowego Fototapeta4u.pl upodobał sobie ten wyjątkowy klimat miasta, przedstawiając go w całkiem nowej odsłonie.

fototapeta

fot. fototapeta

fototapeta

fot. fototapeta

fototapeta

fot. fototapeta

Najświeższa kolekcja fototapet to kilka propozycji, które kolorami nawiązują do popularnych wzorów retro i przedstawiają najsłynniejsze symbole Londynu w nowym świetle. A znajdziemy wśród nich motywy, które z pewnością świetnie dopasują się z nowoczesnymi dodatkami i stworzą z nimi gustowne wnętrze w stylu vintage. Tradycyjna czerwień, granat i beże to niemal klasyczna wersja londyńskich dekoracji. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by na swoją ścianę wrzucić tapetę z Tower Bridge, skąpanym w zieleni i turkusach. Londynu w takiej odsłonie po prostu nie da się nie lubić!
REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)