Łóżeczko z funkcją pokoju? Oczywiście!

łóżeczko

fot. łóżeczko

Firma Sauthon specjalizująca się w produkcji mebli oraz akcesoriów do pokoju dziecka oferuje nowatorskie łóżko dla rodziców, którzy cenią sobie funkcjonalność i ekologiczność produktu. Dziecięce łóżko zbudowane ze zintegrowanych elementów, pozwala na dostosowanie go do wieku i wzrostu dziecka. Umożliwia to tworzenie z jednego bazowego mebla wielu konfiguracji dostosowanych do potrzeb malucha.

Łóżko dziecięce, które można konfigurować we własnym zakresie jest doskonałym rozwiązaniem dla konsumentów ceniących funkcjonalność oraz nowatorskie rozwiązania. Dana koncepcja jest niewątpliwie korzystna z punktu widzenia ekonomicznego jak i ekologicznego. Nie tylko oszczędza nam, jako konsumentom wydatków, ale też chroni zasoby środowiska naturalnego. Kupując łóżeczko, które może służyć dziecku przez lata możemy przyczynić się do zachowania zasobów leśnych oraz korzystnie wpływamy na świadomość ekologiczną dziecka już od początku jego życia.

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

Łóżeczka z funkcją pokoju firmy Sauthon przedstawiają szerokie spektrum konfiguracji. Z łóżeczka dla niemowlęcia można je przekształcić w łóżko dla przedszkolaka. Dzięki temu uzyskujemy ciągłość użytkowania produktu i znaczną wygodę. W obudowie łóżeczka znajdują się poręczne i praktyczne szafki, szuflady oraz półki, które po przekształceniu w zestaw dla juniora stanowią odrębne elementy umeblowania pokoju. Tego typu rozwiązania są skierowane do konsumentów, którzy preferują zakup jednego produktu posiadającego znakomitą jakość, ciekawą stylistykę i spełniającego wiele funkcji.

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

Przeczytaj również: Fototapety kwiaty

Decydując się na zakup łóżeczka z funkcją pokoju ułatwiamy sobie gromadzenie i porządkowanie rzeczy niezbędnych do pielęgnacji dziecka, jego ubranek oraz zabawek. Każdy z zestawów marki Sauthon jest zaprojektowany w sposób, który spełnia oczekiwania rodziców oraz jest całkowicie bezpieczny dla najmłodszych użytkowników. Meble wykonane są w pełni z ekologicznych materiałów. W użytych do produkcji surowcach oraz farbach nie występują substancje mogące oddziaływać negatywnie na zdrowie dziecka. Normy bezpieczeństwa przestrzegane przez firmę Sauthon należą do najbardziej restrykcyjnych na świecie. Wysokość łóżka, odległość między szczebelkami oraz inne elementy są dostosowane w taki sposób, aby dziecko mogło nie tylko spać w nim spokojnie, ale także z czasem bawić się oraz wchodzić i wychodzić z łóżeczka.

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

Piękny design mebli i seria prześlicznych dodatków wytwarzają w pokoju dziecięcym atmosferę ciepła i przytulności, która sprawi, że dziecko będzie się czuło w swoim pokoju komfortowo. Rodzic zaś będzie pewien, że stworzył dla swojej pociechy bezpieczną i funkcjonalną przestrzeń.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)