Luksusowy hotel ze SPA – Uroczysko Siedmiu Stawów

sypialnia

fot. sypialnia

Uroczysko Siedmiu Stawów to luksusowy hotel ze SPA, położonego w miejscowości Gola Dzierżoniowska, 40 km na południe od Wrocławia. Inwestycja powstała we wnętrzach szesnastowiecznego renesansowego zamku. To pierwsze w Polsce wzorcowe SPA by L’OCCITANE, stworzone we współpracy z uznaną, francuską marką kosmetyczną.

Zabytkowe wnętrza XVI-wiecznego zamku, w którym powstało Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel, urządzono w eleganckim, nowoczesnym stylu. Do dyspozycji gości czterogwiazdkowego hotelu są 33 komfortowo wyposażone pokoje i apartamenty o wysokim standardzie, w sumie ok. 100 miejsc noclegowych. Ponadto w hotelu mieści się także restauracja na 71 osób, strefa SPA i Fitness, basen oraz centrum konferencyjne.

łazienka

Przeczytaj również: Wnętrza biznesowe kreatywnie

fot. łazienka

Goście hotelu będą mogli korzystać z bogatej oferty zabiegów na twarz i ciało w SPA by L’OCCITANE na bazie naturalnych kosmetyków tej marki. W ofercie są cztery gabinety, strefa VIP, studia masażu, sauna fińska i parowa, studnia do schładzania oraz komfortowa strefa wypoczynku z tarasem widokowym i wellness barem.

Jak mówi Marek Gendaj, właściciel Uroczyska Siedmiu Stawów: „Zależało nam na stworzeniu wyjątkowego miejsca. Uroczysko Siedmiu Stawów powstawało przez kilkanaście lat, wszystkie prace były wykonywane z niezwykłą pieczołowitością i starannością, ponieważ szczególnie ważne było dla nas, żeby zachować historyczne elementy renesansowych wnętrz. Chcieliśmy też dać gościom unikalną możliwość poczucia wyjątkowej atmosfery zamku, w połączeniu z nowoczesną, bogatą ofertą wypoczynkową. W Uroczysku stawiamy na zdrową, wykwintną kuchnię, opartą na wysokiej jakości produktach naturalnych oraz proponujemy ekskluzywne zabiegi w gabinetach SPA L’OCCITANE”.

łazienka

fot. łazienka

Oferta hotelu skierowana jest przede wszystkim do osób, które chcą kompleksowo zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie. Na terenie obiektu są: 18-metrowy przeszklony basen, jacuzzi, dwie sale do treningu personalnego i cardio, sala do jogi oraz studio masażu zdrowotnego. Godne uwagi jest także menu Uroczyska Siedmiu Stawów w którym znajdą się autorskie dania inspirowane głównie kuchnią polską, z nutą najlepszych smaków kuchni światowej. Specjalnie dla gości planuje się także degustacje i warsztaty kulinarne.

Hotel otacza malowniczy krajobraz Goli Dzierżoniowskiej, położonej w Kotlinie Dzierżoniowskiej. Słynie ona z bujnych lasów, rozległych pól i licznych naturalnych akwenów. Uroczysko Siedmiu Stawów rozciąga się na terenie o powierzchni przekraczającej 100 hektarów, obok 12-hektarowego parku z ponad 1600 gatunkami drzew oraz malowniczo położonymi siedmioma stawami, od których wywodzi się nazwa obiektu. Dla entuzjastów aktywności na świeżym powietrzu, na terenie należącym do Uroczyska, przygotowano liczne ścieżki rowerowe, trasy do nordic walking, joggingu, nart biegowych oraz siłownię zewnętrzną.

Więcej informacji: www.uroczysko7stawow.comREKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)