Lustrzane dzieła sztuki

Jeżeli do tej pory lustro kojarzyło Ci się wyłącznie z prostokątną szklaną taflą, teraz to ulegnie zmianie! Lustrzane nowości 9design dokonują przewrotu w myśleniu o tym przedmiocie codziennego użytku, sprawiając, że funkcja staje się tak samo ważna, a czasem nawet ważniejsza od strony praktycznej.

Innowacyjne, abstrakcyjne kształty, rezygnacja z jednolitej tafli szkła na rzecz wielu mniejszych „lusterek” tworzących zaskakującą całość, ramy czarujące kolorystyką i zadziwiające formą. Lustra marki Kare Design przekraczają granice i pokazują nowe możliwości zarówno w sposobie projektowania, jak i dekorowania. Poruszają wyobraźnię i sprawiają, że już nie musimy ograniczać się do prostej, jednorodnej formy.

Spektakularne w kształcie

lustra

fot. lustra

Zwierzęce instynkty

lustra

fot. lustra

Brytyjskie akcenty

lustra

fot. lustra

Tchnienie antyku

lustra

fot. lustra

Ozdobnie, barokowo

lustra

fot. lustra

Liczne możliwości wyboru wśród rozmiarów, kształtów i stylistyk sprawiają, że możemy dobrać lustro idealnie pasujące do aranżacji naszego wnętrza. Glamour czy barok, lofty, wnętrza klasyczne czy eklektyczne – każdy znajdzie coś dla siebie. A co najważniejsze: lustro nie będzie już tylko i wyłącznie przedmiotem służącym do przeglądania się czy optycznie powiększającym przestrzeń, od teraz będzie ono także wyjątkową, oryginalną dekoracją, swoistym lustrzanym dziełem sztuki.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)