Lustrzane dzieła sztuki

Jeżeli do tej pory lustro kojarzyło Ci się wyłącznie z prostokątną szklaną taflą, teraz to ulegnie zmianie! Lustrzane nowości 9design dokonują przewrotu w myśleniu o tym przedmiocie codziennego użytku, sprawiając, że funkcja staje się tak samo ważna, a czasem nawet ważniejsza od strony praktycznej.

Innowacyjne, abstrakcyjne kształty, rezygnacja z jednolitej tafli szkła na rzecz wielu mniejszych „lusterek” tworzących zaskakującą całość, ramy czarujące kolorystyką i zadziwiające formą. Lustra marki Kare Design przekraczają granice i pokazują nowe możliwości zarówno w sposobie projektowania, jak i dekorowania. Poruszają wyobraźnię i sprawiają, że już nie musimy ograniczać się do prostej, jednorodnej formy.

Spektakularne w kształcie

lustra

fot. lustra

Przeczytaj również: Dzień Kobiet ma już 100 lat!

Zwierzęce instynkty

lustra

fot. lustra

Brytyjskie akcenty

lustra

fot. lustra

Tchnienie antyku

lustra

fot. lustra

Ozdobnie, barokowo

lustra

fot. lustra

Liczne możliwości wyboru wśród rozmiarów, kształtów i stylistyk sprawiają, że możemy dobrać lustro idealnie pasujące do aranżacji naszego wnętrza. Glamour czy barok, lofty, wnętrza klasyczne czy eklektyczne – każdy znajdzie coś dla siebie. A co najważniejsze: lustro nie będzie już tylko i wyłącznie przedmiotem służącym do przeglądania się czy optycznie powiększającym przestrzeń, od teraz będzie ono także wyjątkową, oryginalną dekoracją, swoistym lustrzanym dziełem sztuki.REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)