Mądre zwijanie, czyli bezpieczne rolety z Clever Spring

rolety CleverSpring

fot. rolety CleverSpring

Technologia nieustannie się rozwija, powstają kolejne innowacyjne pomysły, które z czasem zostają zrealizowane. Cel – ułatwienie ludziom codziennego funkcjonowania i zapewnienie im bezpieczeństwa. Rolety doskonale realizują te założenia, a nawet oferują znacznie więcej. Dobry przykład to nowy system Clever Spring.
Rolety ograniczają nadmiar światła w pomieszczeniu, pomagają utrzymać w nim komfortową temperaturę, uzupełniają aranżację, optycznie otwierają przestrzeń i dodają jej koloru. W przeciwieństwie do firanek zapewniają także łatwy dostęp do okna. Dodatkowo świetnie sprawdzają się we wnętrzach, które zamieszkują alergicy, ponieważ na roletach osiada znacznie mniej kurzu niż na zasłonach. Ale to nie wszystko. Mechanizm rolet oparty na innowacyjnym systemie Clever Spring to także dodatkowe bezpieczeństwo dla Ciebie, dzieci oraz zwierząt. Sprawdź, jak działa, i znajdź swoje bezpieczne rolety w ofercie marki Lotari.

Czym jest system Clever Spring?
Odpowiedź brzmi dość prosto: to pierwszy i jedyny opatentowany mechanizm samozwijający zaprojektowany przez polskich inżynierów. Opiera się on na technologii sprężynowej, dzięki czemu roleta działa bez zarzutu: równo, cicho i po prostu niezawodnie.
O staranności dopracowania i innowacyjności systemu świadczą oficjalny europejski patent oraz fakt, że mechanizm Clever Spring jest objęty aż 30-letnią gwarancją. System został nagrodzony m.in. certyfikatem KidZone.

Korzyści wynikające z systemu Clever Spring
Każdemu zależy na bezpiecznym i estetycznie wykończonym wnętrzu, dlatego szukasz ciekawych rozwiązań, które spełnią Twoje oczekiwania. Dzięki nim dom będzie coraz bardziej funkcjonalną przestrzenią.
Rolety to element nowoczesności w aranżacji – minimalistyczne potrafią wtopić się w tło (jeśli wybierzesz jasny, jednolity kolor) lub stanowić podstawę całego wystroju (gdy są wyraziste i wzorzyste).

To nie jedyne korzyści zapewniane przez rolety Clever Spring, które gwarantują:
1) automatyczne i ciche zwijanie,
2) najwyższy stopień bezpieczeństwa,
3) prosty montaż w dwóch krokach.
Tutaj sprawdzisz ofertę dostępną na stronie Lotari i znajdziesz swoje bezpieczne rolety.

W których pomieszczeniach wykorzystać rolety Clever Spring?
Odpowiedź brzmi – we wszystkich. Są dostatecznie uniwersalne, dlatego swobodnie dobierzesz je do każdego wnętrza, nawet jeśli pomysł aranżacyjny już powstał i nie chcesz wprowadzać dużych zmian.
Na pewno warto zdecydować się na system Clever Spring w pokoju dziecka, w kuchni oraz salonie. To tam bardzo często przebywają Twoje pociechy oraz zwierzęta, dlatego dobrze się zabezpieczyć na wszelkie niespodziewane okoliczności, które mogą nastąpić, gdy na chwilę spuścisz podopiecznych z oczu. Dzięki bezsznurkowemu mechanizmowi zminimalizujesz ryzyko wypadków.
Zajrzyj również do poradnika Lotari. Znajdziesz tam wiele aranżacyjnych wskazówek!

rolety CleverSpring

fot. rolety CleverSpring

REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)