Magia gotowania – kolekcja naczyń Merlin

patelnie

fot. patelnie

Świeże warzywa, odpowiedni kawałek mięsa, szczypta przypraw – wszystko zmieszać w garnku, rondlu lub na patelni z nieprzywieralną powłoką. Brzmi jak magiczna receptura? A jednak nie, bowiem dobrze dobrane składniki to podstawa kulinarnej magii. Sekretnym elementem są właściwe naczynia kuchenne.

Kolekcja Merlin marki Vittore Comforto z powłoką nieprzywieralną NON-STICK zapewni twoim daniom czarodziejski sukces.

Powłoka to podstawa

garnek

fot. garnek

Przygotowanie smacznej i aromatycznej potrawy to nie lada sztuka. W równej mierze zależy to od umiejętności kucharza, jak również odpowiednio dobranych naczyń kuchennych. Dobrze jest zaopatrzyć się w garnki i patelnie z powłoką nieprzywieralną, takie jak z kolekcji Merlin marki Vittore Comforto, które dzięki praktycznym rozwiązaniom znacznie ułatwią prace. To linia naczyń kuchennych wykonanych z aluminium, wewnątrz pokrytych powłoką NON-STICK typu „plastry miodu”. Pozwala to przygotować posiłek z użyciem mniejszej ilości tłuszczu, dzięki czemu potrawy będą mniej kaloryczne i zdrowsze. Dodatkowo, powierzchnia NON-STICK zbudowana została z polimeru fluorowego i specjalnie wzmocniona „chemiczną kotwicą”, która trwale łączy ze sobą poszczególne warstwy. Tak skonstruowana wielowarstwowa powłoka jest bardziej odporna na uszkodzenia i łatwa do utrzymania w czystości, dlatego na dłużej zachowa swój nieskazitelny wygląd i właściwości użytkowe. Co więcej, pozwala na równomierne rozprowadzanie ciepła na całej powierzchni naczynia. Garnki i patelnie z kolekcji Merlin, dzięki nieprzywieralnej powłoce i specjalnej budowie, otwierają przed nami możliwość swobodnych i komfortowych eksperymentów kuchennych, bez przypalania i żmudnego czyszczenia.

Naczynia do każdej potrawy

garnek

fot. garnek

Do przyrządzenia różnych potraw potrzebujemy nie tylko innych składników, ale również innego rodzaju naczyń kuchennych – do smażenia patelni z nieprzywieralną powłoką, do duszenia z pokrywą, do naleśników płaskiej, a do zup dużego garnka. W kolekcji Merlin każdy znajdzie coś dla siebie. W jej skład wchodzą tradycyjne, aluminiowe patelnie o średnicy 20, 22, 24, 26 i 28 cm, patelnia przystosowana do smażenia naleśników (25 cm) oraz dwie patelnie z praktyczną, żaroodporną pokrywą i nienagrzewającym się uchwytem (24 i 30 cm). Merlin to również cztery rondle o średnicy od 16 do 28 cm oraz dwa garnki z pokrywą o wielkości 20 i 24 cm. Szeroki wybór naczyń sprawia, że możemy stworzyć komplet dostosowany do własnych potrzeb i rodzaju przygotowanych potraw. Ich dodatkową zaletą jest możliwość używania na wszystkich rodzajach kuchenek – indukcyjnej, ceramicznej, gazowej i elektrycznej, a także w piekarniku i zmywarce. Dzięki temu naczynia są bardzo funkcjonalne, przydatne i znacznie ułatwiają kuchenne prace.

Pyszna kolacja, czy aromatyczny obiad mają w sobie magiczną moc i potrafią skruszyć niejedno serce. Z pomocą naczyń kuchennych z kolekcji Merlin marki Vittore Comforto w naszej kuchni już zawsze będą powstawać zaczarowane dania.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)