Magia szlachetnych barw

Potencjał barw kamieni szlachetnych okazuje się być nieoceniony podczas dekoracji wnętrz. Ich magia wzbudza zachwyt, przekładając się na nasze emocje, relacje z partnerami, a nawet możliwość działania.

Urok wnętrza stworzonego z pasją i otwartością na niestandardowe rozwiązania inspiruje do działania i podsyca emocje. W uzyskaniu wymarzonego efektu pomogą kolory farb Magnat Ceramic, które są inspirowane kamieniami szlachetnymi.

wykończenie ścienne

fot. wykończenie ścienne

Szlachetne odsłony błękitów i zieleni
W dzisiejszym wszechobecnym pędzie, aranżacja wnętrza pozwalająca zostać w swoim świecie, pełna spokoju i refleksji, to prawdziwy skarb. Lazur zastosowany na ścianach upaja, pobudzając naszą wyobraźnię i umysł do działania. Farba Magnat Ceramic „Błękitny Topaz” w zestawieniu ze „Szmaragdową Tonią” uwodzi, dając szczęście, siłę i witalność. Esencję niebieskości doskonale podkreśli „Szary Piryt”, który bajeczną iluminacją wydobywa z uczuć to, co najczystsze, zapewniając o ich stałości.

Sypialnia

fot. Sypialnia

Jaspis brązowy
Brązowy talizman duszy – tak można nazwać efektowne wnętrze, wykończone farbami MAGNAT CERAMIC „Brązowy Jaspis”, „Szlachetny Kryształ” i „Kawowy Onyks”. Płynąca z nich harmonia i spokój sprawia, że dusze człowieka przepełnia cierpliwość i pewność siebie. Jaspis to także leczniczy kamień. Jego kolor z pewnością zbawiennie wpłynie na relacje z partnerem, pozwoli zwalczyć smutki, dając pewność siebie oraz ucząc cierpliwości i wytrzymałości.

wykończenie ścienne

fot. wykończenie ścienne

Turkusowe myśli
Niebanalne połączenia kolorów podkreślają indywidualizm silnej osobowości. Turkus wydobywa dynamikę i energię charakteru, a jego mocne i wyraziste odcienie zapewniają ochronę przed złym urokiem. Wnętrze z siłą „Naturalnego Turkusu” uosabia osobę zdolnego wpływać na innych. Jego moc nie byłaby tak zniewalająca, gdyby nie towarzystwo „Srebrzystego Granitu” i „Grafitowego Marmuru”. Zacisze domu urządzonego w takiej wariacji utrwala przyjaźnie, napawając optymizmem.

wykończenie ścienne

fot. wykończenie ścienne

Harmonijny dom
„Kawowy Onyks” i „Szlachetny Kryształ” to barwy wypełniające dom harmonią. Ich ciepło raz uwodzi niezależnością i równowagą, a za chwilę ogarnia lekkością. Trochę jak szlachetny Piryt, wzmagają twórczość i kreatywność, co czyni je idealnym rozwiązaniem do mieszkań artystów i osób potrzebujących zwiększenia koncentracji. Kryjąca się w nich moc odcieni brązu sprawia, że łatwiej nam podejmować działania i brać odpowiedzialność za ich konsekwencje.

Salony

fot. Salony

Szlachetny minimalizm
Klasyczna biel idealnie współgra z szarościami, które mogą stanowić jej jedyną ozdobę. Jednak nowoczesne piękno to nie tylko barwa, ale także struktura. Jej prostota czyni wnętrze pełnym siły i motywacji. „Grafitowy Marmur” czy „Srebrzysty Granit” z palety farb Magnat Ceramic dodają wnętrzu powagi, wskazując na inteligencję i rozwagę osoby w nim mieszkającej. Te zalety można podkreślić stosując strukturę dekoracyjną beton z efektem deskowania, dostępną w kolekcji Manat Style.

salony

fot. salony

Kwarc różowy
W zanurzonym w romantyzmie, wypełnionym miłością, skąpanym w różu i fiolecie pokoju, możemy poczuć siłę wzmacniającą więzi. Te barwy ułatwiają pełny relaks po pracy i wyciszenie „pędzących” myśli. Możemy to osiągnąć łącząc „Kwarc Różowy” i „Noc Kairu” z odcieniami szarości.

Nasz charakter i preferencje odbijają się echem od ścian naszych domów. Niezależnie od tego gdzie mieszkamy, wnętrze powinno być odzwierciedleniem naszych oczekiwań. Aplikując na ścianach odpowiednią mieszankę barw, możemy osiągnąć wymarzony efekt. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)