Magnat w jesiennej odsłonie

jadalnia

fot. jadalnia

Wraz z końcem pełnego energii lata przychodzi czas na dojrzałą i wyrafinowaną jesień. Ta pora roku to doskonały czas na zmiany oraz odświeżenie wnętrz. Czerpiąc inspirację z energii kamieni szlachetnych, MAGNAT stworzył zestawienie jesiennych propozycji kolorystycznych, zachęcając nas tym samym do kreatywnej aranżacji naszych domów.

Wnętrza wypełnione stonowanymi, pastelowymi kolorami pozwolą nam na przyjemny odpoczynek, natomiast intensywne, soczyste odcienie pomogą nam uzupełnić pokłady energii na długie jesienne wieczory. Proponujemy trzy odsłony inspirujących jesiennych aranżacji, które przeniosą nas w świat inspirowany kolorem kamieni szlachetnych.

Sypialnia to połączenie wykwintnego smaku oraz odcieni kamieni szlachetnych – wraz z ciemnym onyksem nawiązującym do gorzkiej czekolady przeplata się bardziej mleczny kamień księżycowy. Całość wnętrza przepasana jest wiśniową wstęgą rodonitu, co dodaje mu smaku oraz charakteru, pozwalając na oddziaływujący na wszystkie zmysły głęboki oddech i relaks po intensywnym dniu.

Kolory trendu:
Eleganckie odcienie to emulsje „Magiczny Rodonit” (S41), „Kawowy Onyks” (S45) oraz „Kamień Księżycowy”

salon

fot. salon

Jadalnia zaprasza nas na wytworną kolację w towarzystwie nefrytu i pastelowego opalu. Doprawiona szczyptą koralowego kameolu zyskuje pikantny, zalotny charakter, dodając emocji i sugestywnych doznań. Zieleń, amarant oraz krem to eleganckie menu tego wnętrza, odpowiednie na każdą okazję, trafiające w każde, nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Mocne kolory świadczą o dojrzałości i zdecydowaniu, a jednocześnie stają się doskonałym tłem dla szlachetnej porcelany i błyszczących sreber.

Zobacz również: Ażurowe piękno

Kolory trendu:
Oryginalne kolory kryją się w sobie emulsje: „Wytworny Nefryt” (S39), „Stylowy Karneol” (S23) oraz „Pastelowy Opal” (S1).

sypialnia

fot. sypialnia

Pałacowy salon to spełnienie marzeń miłośniczki pereł. Dzięki oliwkowym nutom wnętrze zyskuje nieco śródziemnomorski klimat. Elegancja – Francja, mon amour… Łatwo się zakochać w zieleniach! Tylko, który odcień wybrać? Na szczęście można swobodnie zestawić kilka inspirowanych szlachetnymi kamieniami kolorów. Będą się one świetnie dopełniały w wyrafinowanym wnętrzu.

Kolory trendu:
Stylowe odcienie to emulsje „Perła Północy” (S34), „Oliwkowy Bronzyt” (S38) oraz „Czysty Oliwin” (S30).

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)