Mała gałka – wielka zmiana!

dekoracje

fot. dekoracje

Patrząc na meble, często mamy wrażenie, że czegoś im brakuje. Mogą to być niewielkie i nie rzucające się w oczy rzeczy, jak na przykład okrągłe, połyskujące uchwyty. Piękne, ręcznie wykonane uchwyty do mebli można mieć teraz na wyciągnięcie dłoni, dzięki nowej ofercie Kids Town. Dzięki ręcznie toczonym, wielokolorowym, ceramicznym cudeńkom nadanie nowego wyglądu meblom jest teraz dziecinnie proste.

W roli głównej naszej metamorfozy występuje mała,niepozorna gałka. Oprócz niewielkiej ceny ma tę niewątpliwą zaletę, ze doskonale komponuje się z każdym stylem mebla. Wystarczy tylko dobrać odpowiedni kolor i w kilka chwil mamy w domu całkiem nowy mebel. Takie gałki stanowią idealne wykończenie szuflad, komód czy drzwiczek do szafek. Małe dzieła sztuki dzięki kidstown.pl nie pełnią już tylko roli nijakich, praktycznych uchwytów, one naprawdę mają moc zmiany każdego dziecięcego mebla. Fantazyjne kulki mieniące się we wszystkich kolorach tęczy, ręcznie malowane paseczki, kropki i kwiatki mają moc ożywiania nawet tych najbardziej nieciekawych mebli. Te z zatopionymi guziczkami, wyglądające jak cukierki, aż się proszą żeby je zjeść.

dekoracje

fot. dekoracje

Gałki potrafią nadawać meblowi charakter. Ich siła tkwi w miłej dla oka formie, bajkowych kolorach i w starannym wykonaniu. Chciałoby się mieć każdą, ponieważ potrafią zdziałać cuda. Obecnie w urządzaniu wnętrz modny jest eklektyzm – każdy mebel może mieć każdą gałkę inną. Jest to wersja nie tylko dla ekscentryków, ale wszystkich, którzy lubią pobawić się formą i kolorem. Zwolennicy stylu romantycznego z pewnością docenią gałki w kształcie delikatnych kwiatków.

dekoracje

fot. dekoracje

Zobacz również: Podłogi mocne jak dąb
dekoracje

fot. dekoracje

Warto rozglądnąć się po pokoju – może jakiś mebel domaga się małej metamorfozy? Niepozorne gałki są jak małe szczęście, ukryte w codzienności. Kto powiedział, że takie cuda są tylko dla dzieci?REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)