Maliny w czekoladzie – apetyczna kuchnia

Kolekcja płytek City Ceramstic

fot. Kolekcja płytek City Ceramstic

Kuchnia jest sercem każdego domu, dlatego powinna być nie tylko piękna ale także funkcjonalnie urządzona. Przyjazną i ciepłą, a zarazem pełną pozytywnej energii atmosferę uzyskamy łącząc nowoczesne płytki w odcieniach kakao i kawy z mlekiem z najnowszej kolekcji City Ceramstic z dodatkami w kolorze soczystych malin.

Zobacz również: Podłogi mocne jak dąb

Beże, brązy i odcienie kremów są niezmiennie popularne i stanowią doskonałą podstawę aranżacji wnętrz. Aby uzyskać klasyczny, neutralny ale i elegancki efekt, wystarczy połączyć płytki o różnych odcieniach i stopniu połysku, np. gres porcellanato City Brąz i Beż marki Ceramstic w wykończeniu polerowanym oraz matowym. Wyrazistego charakteru całej kompozycji nadadzą dodatki i pojedyncze elementy w jednym, intensywnym kolorze. Smakowite akcenty, np. blat i pufy w odcieniu maliny i żurawiny wprowadzą do kuchni radosną atmosferę. Nowoczesny styl podkreślą geometryczne dekory City Ring marki Ceramstic. Znakomicie łączą się ze sobą w każdym kierunku, np. na ścianie przy stole jadalnym, dzięki czemu możemy wyróżnić w kuchni strefę jadalną. Dekory oraz listwy City Ring wykonane są w technologii water-jet, czyli cięcia strumieniem wody. Oznacza to, że w całości są produkowane z gresu porcellanato, dzięki czemu dekory oraz listwy City Ring mogą być stosowane zarówno na ścianie, jak i podłodze.

Kolekcja płytek City Ceramstic

fot. Kolekcja płytek City Ceramstic

Kolekcja płytek City Ceramstic

fot. Kolekcja płytek City Ceramstic

Podłoga wykonana z gresu polerowanego City ładnie odbija światło, dodaje lekkości i optycznie powiększa pomieszczenie. W miejscach, gdzie powierzchnia narażona jest na najczęstsze zabrudzenia i zachlapania, jak np. wzdłuż kuchennych szafek, warto zastosować gres City Beż w wykończeniu matowym. Takie rozwiązanie zapobiegnie m.in poślizgnięciu się w czasie codziennego przygotowania posiłków.

Kolekcja płytek City Ceramstic

fot. Kolekcja płytek City Ceramstic

Płytki z kolekcji City marki Ceramstic mają wymiary 60×60 cm i są rektyfikowane, dzięki czemu można między nimi zastosować wąską fugę. Ponadto duży format płytek świetnie sprawdzi się nad blatem kuchennym. Najlepszą wysokością do zwieszenia górnych szafek jest 55-60 cm nad dolnymi. Wypełnienie przestrzeni między nimi pojedynczym pasem rektyfikowanego gresu z cienką fugą w kolorze maksymalnie zbliżonym do płytek, pozwoli uzyskać efekt jednolitej tafli, dzięki czemu kuchnia zyska na przestronności.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)