Mały metraż w atmosferze luksusu

Gustowne artykuły dekoracyjne i oświetleniowe z oferty Black Red White zagrają Projektanci zaprezentują, jak odpowiednio dobrać dodatki oraz lampy do aranżacji eleganckiego, luksusowego wnętrza w stylu glamour. Efekty stylizacji 290. odcinka „Dekoratorni” będzie można zobaczyć już 7 sierpnia o godz. 13.00 w TV4.

Projektanci „Dekoratorni” zaaranżowali salon, który konkurować może z wielkimi, pełnymi przepychu i bogactwa apartamentami. Udowodnili, że przy użyciu odpowiednich dodatków, nawet przestrzeń o małym metrażu może nabrać wyjątkowej atmosfery luksusu.

salon,oświetlenie

fot. salon,oświetlenie

Do stylizacji glamour wykorzystano oświetlenie z oferty Black Red White, podkreślające czarno-białą kolorystykę salonu. Nowoczesna lampa DIAMOND z kryształowymi elementami, imponujący plafon SILVER BALL wykonany ze stali, szkła i akrylu z wykończeniem w kolorze chromu oraz lampa ścienna GLOBO CUBUS pozwoliły uzyskać oryginalne i bardzo klimatyczne wnętrze. Mieniące się kryształki oraz odbijające światło lustrzane powierzchnie nadały pomieszczeniu magicznej aury i optycznie je powiększają.

Aranżacja salonu zaskakuje oryginalną stylistyką i bogactwem akcesoriów, a czarno-białą kolorystykę przełamują dodatki w soczystej czerwieni z oferty Black Red White m.in. ramki na zdjęcia oraz dekoracyjny bieżnik na stół wykonany z filcu.

Program „Dekoratornia” z udziałem produktów Black Red White emitowany będzie na antenie TV4, w niedzielę 7 sierpnia, o godzinie 13.00.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)