Materiałowa tapeta bez łączeń

Materiałowa tapeta bez łączeń

fot. Materiałowa tapeta bez łączeń

Gładka, pokryta materiałową tapetą ściana z idealnym wzorem bez widocznych łączeń? Teraz to możliwe! W salonach Dekorian pojawił się nowy produkt. Belgijskie tapety Escolys są „skrojone na miarę” do każdego pomieszczenia.

Możliwość uniknięcia kłopotliwych łączeń powstała dzięki innemu spojrzeniu na rolkę tapety i samo tapetowanie. Tapety Escolys kładzie się poziomo, a nie jak dotychczas pionowo. Tapeta, w zależności od wzoru, ma wysokość od 275 do 285 cm oraz szerokość 30 metrów. Daje to możliwość pokrycia tapetą nawet bardzo długiej ściany bez konieczności dopasowywania wzoru oraz widocznych łączeń. Taki rodzaj tapety nosi nazwę bezszwowych lub ciągłych.

Aby uzyskać pożądany efekt konieczne jest dobre przygotowanie podłoża. Ściana powinna być idealnie prosta i gładka. Nie jest to łatwe zadanie, dlatego warto wynająć przygotowaną do tego osobę.

Materiałowa tapeta bez łączeń

fot. Materiałowa tapeta bez łączeń

Tapety Escolys wykonane są z naturalnych tkanin, dzięki czemu ściana jest bardziej zdrowa i ekologiczna niż winyl. Ściana pokryta materiałową tapetą oddycha. Aby zapewnić ścianie jak najlepsza ochronę i łatwość pielęgnacji materiał został pokryty teflonową powłoką. Bez obaw można wylać wodę, wino czy kawę – płyn spłynie po tapecie nie pozostawiając plam.

Escolys to wzory klasyczne. Podkreślają tradycyjne wartości oraz rolę domu w życiu człowieka. Stanowią idealne tło do mebli i dodatków. Dzięki nim ściany mogą być ciepłe, miękkie i delikatne jak aksamit nie tylko w przenośni, ale także w rzeczywistości.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)