Meble jak z domku na plaży!

Skandynawowie posiadają naturalny dar do projektowania przedmiotów. Ma być zgodnie z naturą, maksymalnie prosto i funkcjonalnie. Właściciele duńskiej marki Oliver Furniture dorastali nad morzem. Atmosfera lata, lekkości i domków plażowych miała niebanalny wpływ na styl tych uroczych mebli dla dzieci i dorosłych, dostępnych w Polsce w sklepie Scandinavian Living.

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

Dom lub mieszkanie urządzone białymi meblami, inspirowanymi morzem, nie koniecznie musi pasować tylko do nadmorskich miejscowości i kurortów. Jeśli lubimy żeglować, każde wakacje spędzamy nad wodą i poszukujemy we wnętrzu klimatu wakacji i relaksu, możemy wprowadzić do domu meble i pewne elementy przypominające nam naszą pasję, beztroskę i wspaniałe letnie momenty.
Meble od Oliver Furniture są bardzo proste w konstrukcji, tworzą przytulną atmosferę, która jest charakterystyczna dla skandynawskiej mentalności i stylu życia. Wystarczy ich zaledwie kilka, by stworzyć autentyczną atmosferę, w której czuje się prawdziwy dom. Olivier Furniture to znakomite połączenie funkcjonalności i estetyki, a prostota mebli sprawia, że można je łączyć z meblami w bardziej staromodnym stylu, jak również z nowoczesnymi.
Stoły do jadalni, kabinety, krzesła,konsole,eleganckie ławy ze schowkiem, solidne białe i czarne regały nie nawiązują bezpośrednio formą do stylu marynistycznego.

pokój dziecka

Przeczytaj również: Gotycki akcent we wnętrzu

fot. pokój dziecka

Czerpią z niego jedynie inspiracje, proponując uniwersalne formy i proste kolory. Dorosła propozycja kolekcji Seaside Oliver Furniture stawia na biel, czerń. Połączenie tych dwóch kolorów może okazać się strzałem w dziesiątkę. Dominującą biel przełamujemy starannie rozplanowanymi czarnymi akcentami pojedynczych brył, które pięknie skontrastują wnętrze. Dobrze skomponowana biało-czarna przestrzeń ma szansę wyglądać bardzo gustownie. Ciemne meble przykuwają uwagę i urozmaicają przestrzeń. Resztę dopełniają dodatki.
Umieszczone w salonie lub pokoju dziecięcym meble te przykuwają uwagę jakością wykonania. To meble na lata, tym bardziej, że duńczycy bardzo zadbali o funkcjonalność kolekcji Seaside, stworzonej z myślą o młodszych mieszkańcach domu.

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

Łóżeczko 140 x 70 ma cztery pozycje wysokości materaca, trzy dla noworodka i młodszego dziecka, jedną dla starszego malucha. Piętrowe łóżko Loft 200 x 90 może być przy użyciu dodatkowych nóg i pleców zamienione w zwykły mebel, stojący na podłodze. Barierkę, zabezpieczającą przed wypadnięciem możemy umieścić zarówno po lewej jak i prawej stronie łóżka. Podwójne łóżko piętrowe można przekształcić w dwa normalne a stylowe biurka. Junior przeznaczone dla dzieci w wieku 5-9 lat przy zakupie dodatkowych nóg z łatwością zamienić w dorosły rozmiar.

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

Zrobione z litego drewna, teraz także z wstawkami w tym kolorze i wykończone z wielką dbałością o precyzję i bezpieczeństwo, będą inspirowały do planowania kolejnych wakacyjnych wypraw i wprawiały mieszkańców domu w sielski, wakacyjny klimat. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)