Meble modułowe w stylu lat 20

meble modułowe

fot. meble modułowe

Meble, nawiązujące do stylistyki lat 20. XX wieku, charakteryzują się zaokrągleniami masywnych frontów i cokołów. Poszczególne elementy dostępne są w dwóch kolorach: olcha miodowa oraz dąb wenge. Meble z kolekcji Tauri dostępne są w dobrych salonach meblowych z ofertą Black Red White.

Stylistyka lat 20. nieustannie inspiruje projektantów i dekoratorów wnętrz. Specjalnie dla wielbicieli Art Deco, funkcjonalnych i prostych form powstała kolekcja mebli, dzięki którym można stworzyć wyjątkowe i oryginalne wnętrze.
Na meble systemowe Tauri składa się z 21 elementów, które dają swobodę aranżacji salonu, sypialni, gabinetu czy pokoju młodzieżowego. Wśród dostępnych brył znajdują się: meble do jadalni, półki, witryny, szafki, komody, kredens, łóżko, szafka nocna oraz szafa. W zależności od wybarwienia – olcha miodowa lub dąb wenge – meble posiadają różne uchwyty.

systemy modułowe

Przeczytaj również: Ekologiczne tapety we wnętrzach

fot. systemy modułowe

„Nowa kolekcja mebli modułowych Tauri to silnie ‘unowocześniony’ styl Art Deco. Lata 20. to pierwsze próby stworzenia mebla prostego w formie. Wykorzystując elementy tego stylu i łącząc je z nowoczesnym wykończeniem, uzyskaliśmy niepowtarzalny klimat oraz estetyczne i funkcjonalne meble, dzięki którym można stworzyć zarówno przytulną sypialnię, salon lub gabinet gdzie praca stanie się przyjemnością” – powiedział Robert Sołowij, zastępca dyrektora ds. marketingu i reklamy BLACK RED WHITE SA.

Wśród najnowszych propozycji jest również bogata oferta mebli kuchennych, która została rozbudowana o nowe kolekcje: Savana, Play, Twin i Galleo. Zastosowane w nich rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na swobodną i nowatorską aranżację zarówno niewielkich aneksów kuchennych, jak i dużych, przestronnych kuchni o charakterze reprezentacyjnym. Asortyment dostępny jest w studiach kuchni Black Red White w całej Polsce.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)