Meble modułowe

jadalnia

fot. jadalnia

W nowoczesnych aranżacjach wnętrz dużą popularnością cieszą się meble modułowe i meblościanki. Meble stylizowane na lata 60. przeżywają prawdziwy renesans. Choć z wyglądu przypominają dawne regały i masywne meblościanki, które gościły w salonach naszych rodziców, dzięki nowoczesnym technologiom produkcji są lekkie i dają większe możliwości aranżacyjne.

Dlaczego warto kupić meble modułowe?
Powodów, dla których warto wyposażyć wnętrza w meble modułowe jest całe mnóstwo. Najważniejszym z nich jest uniwersalność. Systemowe rozwiązania pasują do każdego typu aranżacji, a szafki modułowe o zróżnicowanych dekorach i frontach można ze sobą dowolnie zestawiać.

pokój dziecka

fot. pokój dziecka

Bardzo trudno jest urządzić pomieszczenie przewidując jego funkcjonalność na wiele lat. Niejednokrotnie już po kilku miesiącach okazuje się, że przydałby się jeszcze jeden regał i kilka półek. Korzystając z rozwiązań modułowych w łatwy sposób dopasujemy brakujące elementy do istniejącej aranżacji, bez konieczności przeprowadzania kosztownych metamorfoz.

Indywidualizm w kuchni
Myśląc o aranżacji kuchni nie warto zamykać się na niestandardowe rozwiązania. To nieprawda, że funkcjonalne meble kuchenne to te, które wykonywane są na wymiar. Tak samo jak salon, aranżację kuchni można skomponować samodzielnie, korzystając z kolekcji mebli modułowych, dostępnych np. w sieci IKEA. Różnorodność kolorów i dekorów frontów w ciągu roboczym pozwalają uzyskać niepowtarzalny wygląd.

Kolekcje mebli modułowych doskonale sprawdzą się w aranżacjach małych mieszkań i kawalerek. Poszczególne elementy można ze sobą dowolnie zestawiać tworząc wnętrze, które jest zarazem gustowne, funkcjonalne i ergonomiczne. REKLAMAPK

pokój dziecięcy

fot. pokój dziecięcy

meble systemowe

fot. meble systemowe

meble systemowe

fot. meble systemowe

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)